Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Everwood című sorozatnak az...

Becsee kérdése:

Everwood című sorozatnak az összes évadát szeretném megszerezni magyarul! Hol lehet leszedni, megszerezni nem horrorisztikus áron?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

óó lelkitárs:))pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni én is:) bocsi, hogy nem tudok ötletet írni most, de ha találok valamit írok:)

és tökjóó hogy olimpia van, csak kár h everwood nincs most ez miatt..azért beszoríthatnák valahogy a műsoridőbe:)

2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!!Az egészben a bosszantó,hogy az M1,M2,Duna 1,Duna 2 ugyan azt mutatja ugyan abban az időben!!Legalább az M1 megtarthatta volna az adásait!!De van egy jó hírem!!Everwoodos oldalon írtam egy csajnak,neki megvan az összes évadja már uton van a postán!!Avi formátumban van 8 dvd,és 5000 ft-ot fizettem érte(4 évad,összes rész magyar szöveg kitűnő minőség!!)Ha gondolod írj privit és én lemásolom neked sokkal olcsóbban és ha nem szeged vagy pesten laksz elpostázom neked.Pest ,Szeged eltudom vinni neked személyesen!!
2012. aug. 1. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok:))
2012. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(jajj elküldte a kommentet, pedig be se fejeztem)

szóval ha tényleg ide tudod majd adni, nagyon megköszönném:)

2012. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huuuuuuu de jó Én is!!Hétfőre ér ide hozzám a csomagocska!!Nekem kell 1-2 nap mire átírom neked,talizunk és odaadom neked ha kész így jó??bár bizti jó!!
2012. aug. 1. 16:37
 6/7 A kérdező kommentje:
szia,érdekel még az Everwood??
2012. aug. 22. 11:18
 7/7 anonim válasza:

szia, igen, persze, hogy érdekelne:) csak nem sokat járkáltam fel erre az oldalra mostanában.

privátban megbeszéljük légyszi, hogy s mint legyen?

2012. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!