Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok valami olyan filmet...

Tudnátok valami olyan filmet mondani amit miután megnézel nagy hatással lesz rád akár több napig is?

Figyelt kérdés
Például rám a A szomszéd lány c. film volt nagy hatással aznap nem igen nevettem vagy mosolyogtam mert lelkileg felfordított nagyon, rendes depreszióba zuhantam.Szóval valami hasonló filmre gondolok.De lehet pozitív hatású is.

2012. júl. 30. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Szerelmünk lapjai(The notebook)
2012. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
regoregigated scafire, ez max az étvágyadra lesz hatással. A végére 2kilót fogysz minimum. :D
2012. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*sacrifice
2012. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Moviejunkie11 ***** válasza:
100%

Ha A szomszédlány (The girl next door) tetszett, akkor javaslom, h nézd meg a An American Crime-ot (tudtommal nincs magyar címe), mert ugyanazt az igaz történetet dolgozza fel, mint A szomszédlány, és nekem ez jobban tetszik.

[link]

ami hasonló felkavaró lehet pl. : Titokzatos bőr, Kölykök, Rekviem egy álomért, Amerikai Historia X, This is England, Lilja 4-ever, Cukorfalat (Hard Candy), Furcsa játék (ennek van német és amerikai változata is), Antikrisztus, Schindler listája, Precious- A boldogság ára, Beszélnünk kell Kevinről, Mennyei teremtmények, Ópium, Az úton, Pi, Hetedik...

2012. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Fargo

Az élet szép

A jövő kezdete

Bronxi mese

Amerikai szépség

Hetedik

Corinna, Corinna

2012. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
4%

transformers, éhezők viadala, batman 1-3, spiderman 4, nagyfiúk, vasember, az utolsó samuraj, a csúf igazság,

de ha még kell nyugodtan keres föl. film őrült vagyok

2012. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ibanezb válasza:
Precious, A boldogság ára én is ajánlom! Plusz The Help, A belső tenger (bár kicsit lassú), Szkafander és pillangó, Halálsoron (kihagyhatatlan), nekem tetszett A látogató c. film is...
2012. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

11:30 :DDDDDD hát ez aranyos. Amúgy:

A remény rabjai

Viharsziget

A gépész

Leon, a profi

Száll a kakukk fészkére

Truman Show

Ébredések

Börtönvonat Yumába

Blow

Primal fear


Satöbbisatöbbi, de ezekkel és az előttem szólókkéval együtt elleszel egy darabig :)

2012. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
4%
A felhők fölött 3 méterrel!!!! És az Éhezők viadala is.
2012. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Anele válasza:
Ómen 1-2, Paranormal Aktivity 1-2-3, Ghost.
2012. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!