Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani komolyabb...

Tudnátok ajánlani komolyabb hangvételű filmet, amely akár sokkolhat lelkileg napokig?

Figyelt kérdés
Valami komoly filmet keresek, aminek van valami mondanivalója, vagy mögöttes tartalma, nem egy szimpla film... Pl viharsziget, vagy a felolvasó, ilyesmit keresnék !

2012. júl. 31. 23:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, pont ilyesmire gondoltam! :)
2012. aug. 1. 13:03
 12/15 anonim ***** válasza:
The Machinist
2012. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagy filmrajongó vagyok, rengeteg filmet végignéztem már mindenféle műfajban. Életem egyik legkiborítóbb filmje a Never let me go volt talán, ha egyet kell kiemelni. Gyönyörű volt, felkavaró, torokszorító, bénító. Na ezek után én hetekig nem voltam magamnál. Ez egy olyan film, amit tényleg soha nem felejtesz el és évek múlva is eszedbe fognak belőle jutni idézetek, jelenetek. A másik még, amit ebben a műfajban ajánlok, ha szereted az esztétizált filmeket: a Szabó István rendezte Napfény íze (angolul Sunshine). Az is ütött rendesen.
2012. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csibebogi ***** válasza:

Donnie Darko: [link]


Black Swan: [link]


Legend of 1900: [link]

2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a the machinist tenyleg nagyon nagyon jo
2012. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!