Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tegnapi mentalista (07.31)...

A tegnapi mentalista (07.31) végét értettétek?

Figyelt kérdés
szóval miután az az öreg nyomozó lejáratta meg amatőrnek nevezte red john-t a tv-ben,utána red john megölte,de akkor ő volt az a soroztgyilkos? az a valamilyen rém?
2012. aug. 1. 14:46
 1/8 anonim válasza:
Igen, ő volt a sorozatgyilkos. Én csak azt a részét nem értem, Red John miért ölte őt meg.
2012. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert abban a tv műsorban amibe Patricket is meghívták ott mondta,hogy red john egy amatőr,és gondolom ezért
2012. aug. 1. 14:52
 3/8 anonim válasza:
Hát ja, csak így már tudják hogy életben van. Ráadásul Patrick csak azért lett szabadon engedve, mert azt hazudta, hogy a férfi akit lelőtt az Red John volt. Most mégis fogadjunk erre nem fognak visszatérni, mert akkor börtönbe kerülne, és vége lenne a sorozatnak :D
2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kell érteni, hogy a férfi saját magát ölte meg és ő festette fel a falra azt a jelet, hogy Patricknek ne legyen nyugta és higgye azt, hogy Red john még mindig él. Tudta, hogy úgyis elfogják kapni és így legalább egy kis revansot vesz rajta.
2012. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy Red John még mindig életben van, és ez ki fog derülni a további részekből. És ő ölte meg azt a csávót, mert "mocskolta" őt.
2012. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ige,persze hogy még él máskülönben nem lenne értelme folyatni a sorozatot :D
2012. aug. 1. 21:28
 7/8 anonim válasza:
jah megölte magát aztán feltámadt és a vérével a falra festett -.-" ez most komoly?
2012. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

édes istenem!

mi olyan bonyolult ezen?

mivel nem tudta Jane bebizonyítani,hogy az a tag volt a rém és nem tudta lecsukatni.elment a műsorba,hátha valahogy sikerül neki,mivel nem sikerült ezért felhozta a red John témát amiről a f.szi simán elkezdett regélni mivel Jane-en és Lisbon-on kívül mindenki azt hitte meghalt,teljesen nyugodtan beszélt róla és elmondta mindenféle szerencsétlennek.Jane tudta nagyon jól,hogy mi lesz a következménye,épp ezért mondatta ki vele amit gondol. na látjátok,hogy nem olyan bonyolult ez a dolog?csak a részletekre kell odafigyelni pl amikor Jane belenéz az élő műsorban a kamera piros villogó ledjébe és az ilyenekre.egyébként az Ezel után ez a második legjobb sorozat amit valaha láttam!

2012. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!