Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Elmagyarázná nekem...

SPOILER! Elmagyarázná nekem valaki, hogy az új BATMANben miért hívják Raz al Ghulnak Liam Neesont?

Figyelt kérdés

Amikor az IMDB szerint is [link]

Ken Watanabe ( a japán színész az első részből) a hivatalos Raz al Ghul. Viszont az új sötét lovagba meg azt magyarázza ,hogy ő a zsoldos és az ő lánya ugye az a csaj. Akkor most két Raz al Ghul van vagy mi a fene?


2012. aug. 1. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és még valami . Mégis miért mondják a legtöbben szinte csípőből ,hogy "jajjj a sötét lovag mennyivel jobb volt ,ez egy sz*r fúú" ? Amikor ez sokkal jobb volt mint a második.

Nekem ez meg az első tetszett, nem értem miért veretik annyira a másodikat. Még értelmes sztorija sem volt azon kívül ,hogy ott van Heath Ledger (akiől szintén mindenki hogy oda volt) a Joker akinek semmi célja és az egész filmnek semmi értelme. Eleinte a maffiának dolgozik aztán az sem érdekli mert még a pénzt is elégeti , aztán Harvey kell neki aztán Batman. Semmi értelme. Amikor a Jack Nicholsonos filmbe tisztán értelmesen kiderül ,hogy eredetileg Batman kell neki mert ,hogy ugye a film elején ő lökte bele abba a tartályba.

Ez a film kilómétereket rá ver a sötét lovagra , pláne ,hogy olyan extra dolgokat is kapunk mint cél meg indíték , normális történet , válaszok stb. Sőt izgalmasabb és érdekesebb is. Csak az zavart ,hogy Bane ilyen méltatlan módon végezte. Epikusabbra számítottam.

2012. aug. 1. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Az csak egy álca volt. Liam Neeson volt Ras al Ghul, csak ő úgy adta ki magát, mintha Ken Watanabe által játszott Ras al Ghul egyik embere lenne.
2012. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Épp ez a jó Joker karakterében, hogy hiába keresel értelmet benne, egy kiszámíthatatlan pszichopata, nincsenek indítékai, egyszerűen csak káoszt akar.

Nekem valamivel a Sötét lovag jobban tetszett, mint a 3. , persze ez is jó, talán csak a befejezéssel voltam kicsit elégedetlen, szerintem Nolan azért oldotta meg így, hogy a fanatikusabb rajongók ne elégedetlenkedjenek (tehát szerintem eredetileg ki akarta nyírni Bruce-t).

2012. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm szépen :) Akkor ken watanabe csak egy senki volt végülis? lényegtelen?


Egyébként igen én is hallottam ezt a jaj de kiszámíthatatlan szöveget ,de számomra akkor is béna volt. Egyébként a harmadik részben sokkal több káosz van mint a másodikban már bocsi :D szóval itt is elhasal. Egyébként az eredeti sztori szerint Jack Napier a neve és Batmant okolja a sorsáért stb ezért akar bosszút állni rajta. Ami azért még mindig jobb mint a semmi ami a második részt lengi körül. De hát mindegy nem ez a kérdés :D

2012. aug. 1. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból nem volt lényegtelen, hogyha valaki ráküld egy bérgyilkost Ras al Ghul-ra, akkor ugye nem az igazira támad rá. Lásd Bruce Wayne is őt támadta meg, nem pedig az igazit (Lian Neeson-t). De a történet szempontjából persze lényegtelen.
2012. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Ras Al Ghul nem egy személy, hanem egy rang, egy jelkép. Hasonló, mint Batman. Az első Ras Al Ghul alapította az Árnyak Ligáját, és amikor meghalt, tovább szállt a következőre, és így tovább. Tehát szerintem a japán tényleg Ras Al Ghul volt, de amikor meghalt, Liam Neeson lépett a helyébe, ezért is mondta, hogy halhatatlan. Vagyis én így értelmeztem, de lehet, hogy tévedek.
2012. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez sem rossz megoldás :) Lehet neked lesz igazad!
2012. aug. 3. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Neki nem lesz mert mikor leégették a Wayne villát akkor is egy japánt mutattak be Ra's al Ghul-ként (egy másikat)

Ra's valójában Liam Neeson a japánpk meg csak arcok jelképek

2015. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!