Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, Madonna...

Keresek egy filmet, Madonna életéről szól, nem nagyon dereng, csak annyi, hogy táncosként indul de lekési a meghallgatást így az énekes kategóriába vesz részt. Van neki egy managger-e aki támogatja de öt is faképnél hagyja. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
sok fajta film van ami madonnáról szól de egy sem az:(
2012. aug. 1. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi nem tudom,de engem is érdekel pedig ez a verzió.:)

Eddig én 1 ilyet láttam róla,de az más verzió volt,és kb 6 éve,szóval már a címét sem tudom.xP

2012. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erre gondolsz: [link] ^^
2012. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki a Dean-t játssza Tony Ciccone,csak nem az a testvére,aki most hajlèktalan?=-O

Egyébként első vagyok.Talàn ezt làttam én is,csak nem tudtam melyik az,mert kb 10 voltam amikor làttam.:-P

2012. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, Dean Stockwell játssza Tony Cicconét, Madonna apját. Az tény, hogy Madonnának van egy bátyja, Anthony, ő valóban hajléktalan.
2012. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az apja neve Sylvio,nem?:-P
2012. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Silvio Anthony Ciccone az apja neve, szal Tony :D
2012. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem sajnos,nem ezek.. énis 6 éve láttam alig dereng.. ami meg rémlik, az jelentéktelen, PL: a maneggere egy nő de otthagyja és átáll egy pasihoz, aki szintén dugja,letöri a Merci kocsiról az emblémát, földön alszik,ilyenek:S
2012. aug. 23. 21:42
 8/8 anonim válasza:

sajnos nem tudom, muszáj végignézegetni mindet :

[link]

2012. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!