Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb/l...

Szerintetek melyik a legjobb/legerősebb Marvel hős? Ghost Rider leveri HULK -ot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 23:48
1 2
 1/13 anime666 ***** válasza:
Simán :D Úgy elégeti hogy marhasült lesz belőle. 8 család jól lakik belőle XXDD :PPP
2012. aug. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Pókember az. Neki csak hálót adtak a kezébe, de mégis rohadt erős.:D Ha őt is olyan cuccokkal tuningolták volna mint pl. Batman -t akkor... :D
2012. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ó pókembert még a vasember is megveri HULK meg puszta kézzel de ne térjünk el a témától szal mék az erősebb
2012. aug. 6. 22:36
 4/13 A kérdező kommentje:
***Az egész közül persze
2012. aug. 6. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Thor
2012. aug. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 marvel comics válasza:
Nekem 3 kednvencem van: Szellemlovas,Rozsomák,meg amerika kapitány
2012. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Thor, vasember:D
2012. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hulk egyértelműen a legerősebb,azért az hogy olyan erős hogy szinte halhatatlan elég nagy szó...
2012. nov. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

(Előző vagyok)

Nem hiszem hogy Ghost Rider le tudná győzni(bár ki tudja,lehetséges)most komolyan,Hulk teljes épületeken meg hegyeken gázol át,túlél több száz kilométeres zuhanásokat,a lövések olyanok neki mintha megböknéd,komolyan azt hiszitek hogy egy kis tüzes vas miatt kifekszik?

Ghost Ridert jobban bírom mint Hulkot,és nagyon epikus csata lenne,de nem hiszem hogy le tudná győzni Hulkot...elvégre Hulk Thort is majdnem legyőzte,és Thor is egy félisten(Hulk vs Thor)

2012. nov. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jo de ha ugy vesszuk ghost rider lanca mikor izzik elvag mindent meg ha a hulk szemebe nez akkor kiszivja a lelket szerintem kene editalni egy ilyen meccset
2012. nov. 27. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!