Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime ennek a filmnek?

Mi a cime ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
(HOSSZU LESZ DE AKI TUD SEGITSEN LÉGYSZI)Már nem pontosan emlékszem mert8 éve láttam de annyi beugrik belőle hogy volt egy férj és egy feleség és volt 1 gyerekük.... ( a kisfiukat Charlinak hivták) ..... ha jól emlékszem elmebeteg volt a férfi és megölte a feleségét..... a kisfiu meg meglátta... és furcsa modon aztmonta neki az apja hogy bujocskázzunk .... ( bujj el én pedig megkereslek) ... azért akart vele bujocskázi hogy megölje mert szemtanu volt.... utána már csak anyira emlékszem hogy a fiu kb 7-8 éves volt elmenekült egy házba és az apja követte (de nem egyböl hanem rá 1-2 napra asszem) és végü elbujt a lépcső alá miközbe az apja kereste és valami számitogép vagy micsoda monta hangosan hogy a lépcső alatt van ....... ( nem biztos hogy pont igy volt de én erre emlékszem)..... bocsi a helyesirási hibákért

2012. aug. 3. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és még anyi beugrik hogy messziröl nézte a házat a férfi amelyikbe a fiu volt ( és kalapács volt a kezébe)
2012. aug. 3. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a leírásod pár részletéről nekem a Bújocska c. film ugrik be Dakota Fenning szereplésével.De nem fiú,hanem lány volt az apjával,és a végén nem volt benne számítógép.Még a Charlie is stimmel.
2012. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bújócska biztos nem,, mert egyáltalán nem hasonlít.
2012. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem , nem a bújocska de azért kösz
2012. aug. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!