Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Csacska angyal" című...

A "Csacska angyal" című sorozat mitől volt olyan híres kb.6 éve? Miben volt jobb a ma futó sorozatoktól az RTL-en?

Figyelt kérdés
Emlékszem arra az időszakra. Mindenki, akit ismertem 10-25 éves korosztály szinte csak arról beszél amíg ment. Tömérdek újságcikk, tömérdek honlap üzemelt róla. A honlapszerkesztők folyamatosan versengtek egymással. Tehát ez miben volt jobb, mint a többi? Meg ha ilyen nagy sikere volt, miért nem adják le megint?
2012. aug. 4. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Csicska Angyal volt az te...,figyelj oda!!
2012. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitől, de én is szerettem nagyon, meg a barátnőim is, tényleg, ahogy mondod, 10-25 éves korosztály! Én akkor voltam 11-12, és bírtam Flor stílusát. Már annyira nem emlékszem a részleteire, de szerintem az a kis fantázia is feldobta, a tündérei!

18/L

2012. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tsara90 ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan azért, mert ezt a fiatalabb kororsztályt célozta meg, nem úgy, mint a most futó sorozatok. Ezáltal sokkal többen beszéltek róla. Vicces volt, tele volt tinivel, zenék voltak benne, a színvilága sem volt olyan komoly, mint a többinek stb. Amúgy valamikor nemrég még adta valamelyik csatorna, talán a Sorozat+...
2012. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rémuralom ***** válasza:
100%
Nézz meg belőle pár részt, aztán nézz meg párat a mostaniakból is. Rá fogsz jönni a különbségre segítség nélkül is.
2012. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Akkoriban ez volt a "népbutítás" eszköze.

Most a Valóvilág váltotta fel.

2012. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ahogy írták előttem is, mert másabb volt mint a többi sorozat: tele volt vidámsággal, élettel, jó zenékkel, és volt hozzá egy nagyon jól kitalált történet. Nekem az első sorozatom volt, és nekem nagyon tetszett, és tényleg, ahogy a kérdésben is van, csak erről tudtam én is beszélni amikor néztem :).

14/L

2013. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 6 éves voltam, mikor ment és imádtam!:) Aztán jött a Te vagy az életem, meg hasonlók...

13/L

2013. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor ment kb. 9 éves voltam és imádtam, most elkezdtem elölről és bár már látom azt, hogy elég gyerekes, de azért újra megszerettem. A többi telenovellában állandóan műérzelmekkel rikácsolnak, pofozkodnak, az egészen látszik, hogy névtelen utcáról szedett színészecskékkel van tele, akik úgy gondolták, ha elvállalnak egy sorozatot majd bekerülnek a tutiba. Mégis szerintem a Csacska angyal, mivel fiatalabb korosztálynak szól, kedves, néha persze idegesítő is, de nem véletlen, hogy milyen híres volt. Én szerettem/szeretem, de ha valaki valamit szeret ne szégyellje mások előtt...
2013. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!