Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem folytatják a Halottn...

Miért nem folytatják a Halottnak a csók c. sorozatot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ABC nem kért több megrendelést. Valószínűleg ugye az alacsony nézettség miatt. Brayen Fuller (a sorozat atyja) még harcolt azért, hogy az utolsó pár részt, még játsszák le, hiszen leforgatták már...na ebből nem tudom mi lett, itt nem vagyok képben :) Elvileg úgy van ha jól tudom, hogy 13 részt adtak le a 2. évadból és 9 maradt vissza...Mikor utoljára hallottam róla, akkor arról volt szó, hogy ha nem sikerül leadni, akkor képregény formájában folytatja...legalább annak a pár visszamaradt rész erejéig...de olyant is hallottam, hogy lesz 3. évad képregényben...szóval pontosan nem tudom most mi van...ennyit tudok :)
2012. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én legutóbb úgy hallottam hogy néhány részt még nyilvánosságra hoznak de nem lesz több évad, ami egyébként elég szomorú, nagyon jópofa kis sorozat volt, jóval színvonalasabb mint a gossip girl és hasonló blődségek.
2012. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) A képregényekről én is hallottam már, de akkor ezek szerint még nem nem tudni, kiadják e. :/


Én is bírtam, jó kis sorozat volt.

2012. aug. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!