Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Silent hill filmtörténet? +...

Silent hill filmtörténet? + az újabb rész

Figyelt kérdés
hamarosan kijön az újabb silent hill rész, és egyáltalán nem értem mostmár így az egész sztorit, azthalottam hogy a nő már az ütközésben meghalt és szellemvárosba került, de akkor mit kerül be az új részbe? akkor mégse halt meg? de a férjével meg mi történt ha mégis a normális világba van végól a csaj? trailer alapján mondom, mert írják hogy a rémálom vissza akarja őt silent hillbe vezetni stb., de akkor mégis mi történt?
2012. aug. 7. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez az egész silent hill ilyen nehezen megfogható, nem kellett a nőnek sztem feltétlenül meghalnia, hogy odakerüljön, egyszerűen összejött neki és gondolom szépen bennragadt ebből fog kiindulni a második rész.
2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mindegy, az egyik azok közül a filmek közül amiket 50x megnéztem és nem unom. :D
2012. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon szeretném tudni, egyébként furcsa hogy iylen időben válaszoltak rá, csak egyszerűen nem értem, hogy hogy kerül ujra a normális világba a csaj.. stbstb.
2012. aug. 7. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
számomra is elég sötét de szerintem nem halt, mert ha meghalt volna akkor hulláját megtalálják mikor keresik . inkább vmi párhuzamos világba került.
2012. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az új részben már egy másik történet lesz, de ugyanúgy Silent Hillben fog játszódni. A neten ezt a leírást találtam hozzá: 'Heather Mason apja eltűnése után egy furcsa és ijesztő alternatív valóságban találja magát, mely válaszokat tartogat gyermekkora óta kínzó rémálmaira.' Tehát nem az első részt fogják folytatni, hanem egy új történetet lesz, 3D-ben.
2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tévedés ne essék! Az előző rész fog folytatódni, de jó pár évvel később! Ha jobban megnéznéd a szereplőgárdát rájönnél, hogy Sean Bean is játszik mindkét részben. Azért amúgy mert a kiscsaj tini lesz és a város szeretné visszahívni.
2012. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!