Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rekviem egy Álomért túl sok...

A Rekviem egy Álomért túl sok lenne egy 13 évesnek?

Figyelt kérdés
Rám annak idején nagy hatással volt a film és most szeretném megnézetni a 13 húgommal.Aki amúgy nagyon okos lány csak nem tudom hogy bírná-e ezt a filmet.Szerintetek?

2012. aug. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mondjuk az a rész mikor a csaj szexért szerez anyagot elég húzós, de szerintem nem lesz vészes. Mond meg neki hogy lesznek benne durva részek készíts fel rá, és úgy nem lesz annyira váratlan. Tanulságnak jó, mivel ha 13 éves akkor hamarosan középiskolás lesz és talán nem fog kipróbálni semmi sz*rt. :)
2012. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. aug. 7. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
NE nézze meg 13 évesen. Lehet hogy okos, de szerintem ennek úgy 3 év múlva lenne itt az ideje
2012. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai még!

Várj még vele egy kicsit! :)

2012. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, en 13 vagyok, de en mindenfajta filmet megnezek, en birom az ilyeneket, bar nem tudom, hogy milyen hugod.
2012. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, de amit arról a filmről tudok, az alapján most sem merem megnézni. De ez inkább az én alkatom miatt van.
2013. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!