Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van annyi sorozatfüggő...

Miért van annyi sorozatfüggő manapság?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Talán mert a sorozatok jók? És az internetnek hála már mindegyik elérhető, nem kell az embernek a tévében néznie reklámokkal és esetleges gagyi szinkronnal, hanem akkor néz annyit, amennyit akar, angolul, és kész.
2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mert a sorozatok jók! :) Egyébként én is az vagyok.

De talán azért, mert az emberek élete általában nem olyan csodás, mint a filmekben. Így jó érzés vágyakozni. A sorozatok ezek mellett, ..rengeteg epizódból állnak. Így ha, szimpatikus, jó érzés hogy nincs vége. Naponta, avagy hetente láthatod. :D Bár vannak azok a sorozatok is, ahol a szereplők is, nem a legjobb sorban, élnek, vagy keresik az igaz szerelmet...stb. és az ember képes hasonlóságokat találni a szereplő és maga között. Így bele éli magát a dologba, jobban élvezi. Ráadásként, ha egy sorozat vicces, és sorozat lévén sok rész van belőle, miért ne nézze őket az ember? ha élvezi? tegye azt. én is csak vígjátékokat nézek. egy két más fajtát, de főként humorosat. :)

+ az ember hazaér a munkából, jó dolog ha, egyedül-barátokkal-vagy a családdal megnézni a sorozatot, majd lefeküdni. :)

2012. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ennyi volt, csak sorozat volt kevesebb. Gondolj a Dallas-ra vagy az Izaurára, akinek még pénzt is gyűjtöttek a felszabadítására.
2012. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mert a szürke és unalmas hétköznapokból kiránt...amíg nézed addig olyan, mintha veled történnének a dolgok...
2023. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!