Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto rajongók? Részlet lent

Naruto rajongók? Részlet lent

Figyelt kérdés

Lehet már tudni,hogy ki fogja megölni Uchiha madarát?

Meg,hogy fog alakulni Naruto és Sasuke kapcsolata.Én most a Shippuuden 126. részénél tartok.

Ez a kettő érdekelne


2012. aug. 8. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az edo tensei-jel felélesztett Uchiha Madara-ra gondolsz, akkor azt még nem tudni, hogy ki fogja visszaküldeni a másvilágra. Talán van egy kis esély rá, hogy Sasuke átveszi Itachi érzéseit és segít Narutoéknak elintézni a "főgonoszokat". Ha meg nem ez fog történni, akkor meg úgy is megküzd Narutoval.
2012. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod!
2012. aug. 8. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

engem már az érdekel hogy ki Tobi?

egy Uchiha? vagy nem egy Uchiha? esetleg Magdi anyus, vagy Bane egy másik maszkkal ? :D

2012. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni,hogy Tobi meg Uchiha madara ugyanaz a személy?
2012. aug. 9. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:

spoiler


nem, Tobi nem Madara

Madara-t Kabuto feltámasztotta Edo Tensei-el

rejtély hogy ki Tobi

2012. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy biztos hogy tobi egy uchiha :)
2012. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De amikor beszélt Uchiha madara Sasukéval akkor mondta neki,hogy már találkoztak egyszer amikor deidara-val harcolt.És ott Tobi ként volt vagyis akkor egy és ugyanaz
2012. aug. 10. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
ha olvasnál mangát tudnád hogy nem ugyanaz a 2
2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem, kérlek szépen kérdező, ha még nem is olvastad a mangát, vagy legalábbis nem végig és még az animében is csak félúton tartasz, akkor ne vonj le hirtelen következtetéseket. Uchiha Madara nem Tobi és igazából még abban sem vagyok biztos, hogy az a régi viccelődő Tobi = a mostani maszkos fazonnal. De Madarát hagyjuk már végre ki ebből!
2012. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!