Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek HErBY-t?

Ti szeretitek HErBY-t?

Figyelt kérdés
Én nem mert nem értem mi a vicces abban hogy diiiik meg hogy anyád meg stb
2012. aug. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én se
2012. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nagy László Richárd válasza:
100%
Az ő videóiban nem csak ennyi van , kitalálom! Egyet se láttál még belőlük , ugye?
2012. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Attól hogy nem szeretem ne hidd azt hogy nem néztem kb30 anyád részt ,egy pár herby híradót,meg még egy pár részt!

1-2 rész tetszett például mikor gond volt egy anyád részel és azt mondta hogy NEM VAGYOK KEZDŐ na az tetszett!

2012. aug. 20. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
anyád részek közül nekem se tetszik mind, sőt max 4 kb.. nem tudom, híradókat meg ezeket nem láttam, de ne ezeket nézd.. többi sokkal jobb szerintem nézzél párat!
2012. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké
2012. aug. 27. 12:25
 6/7 anonim válasza:

Volt egy-két olyan rész ami nagyon tetszett, főleg amikor baromságokat mondott, vagy szarzsák tarzanozott. Egyszer-kétszer jó volt, de utána sok lett belőle.


Annyira amúgy nem érdekel, hogy ki nézi, ki nem.. Egyszer se kommenteltem videó alá, egy levelet se küldtem neki, még csak Skypon se kerestem fel. Van egy-két jó videója, de ennyi. Nem tudom hogy lehet rajongani érte.

2013. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem nézni
2013. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!