Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani jó horror,...

Tudnátok mondani jó horror, thriller filmeket?

Figyelt kérdés

olyanra vagyok kiváncsi, aminek van értelme, nem értelmetlen szellemsztorira.

És lécci írjátok le egy két mondatba h miről szól (de ne a lényeget)!

nagyon köszi mindenkinek!!



2012. aug. 9. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hetedik (David Fincher)

Egy nyugdíjazás előtt álló nyomozó (Morgan Freeman) utolsó ügyeként egy olyan sorozatos gyilkosságokból álló ügyet kap, emellett egy társat maga mellé (Brad Pitt). A gyilkosságokat a hét fő bűnnek megfelelően követik el, nem marad el a vége csavar sem, 10/10es film.


Bárányok Hallgatnak (Jonathan Demme)

Hannibal Lecter jó nevű kriminálpszichológus volt, míg ki nem derült hogy pszichopata, embereket öl, és ha ez nem lenne elég bizonyos részeiket meg is eszi. Egy nyomozónő sehogy sem jut dűlőre egy ügyben így Hannibal segítségét kéri.


A Gépész (Christpoher Nolan)

Trevor (Christian Bale) számára érthetetlen okoból egy éve szinte egyáltalán nem alszik, ennek következtében kezdi elveszteni az ítélőképességét és egyre furcsább dolgok történnek körülötte. (Szintén jó a vége csavar.)

2012. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. aug. 9. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ördög ügyvédje

(Devil's Advocate, 1997) [link]



Tortúra

(Misery, 1990) [link]


Más világ

(The Others, 2001) [link]


Azonosság

(Identity, 2003) [link]


Titkos ablak

(Secret Window, 2004) [link]


Hannibál

(Hannibal, 2001) [link]


Vörös Sárkány

(Red Dragon, 2002) [link]

2012. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az árva. Aranyos kislány akit örökbefogad egy család. Csak mégsem olyan aranyos... :) Nézd meg.
2012. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A Hetediket már sikerült megnéznem, csak a végét nem értettem. Most akkor a felesége feje volt a dobozban? És hol van az utolsó két áldozat? Lécci magyarázza el vki! XD

2012. aug. 16. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:

SPOILER

tehát a hetedik. mills nyomozó feleségének a feje volt a dobozban, így a gyilkos volt az irigység (irigyelte a nyomozó szép feleségét, születendő gyerekét, egyszóval az életét, ezért bosszút állt és megölte a nőt), majd mikor mills ezt megbosszulandó lelőtte a gyilkost, ő lett a HETEDIK bűn, azaz a bosszú, így az összes gyilkosság mögött brad pitt karaktere állt azzal, hogy megölte a valódi gyilkost.

2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és a két áldozat értelmeszerűen a feleség és a baba akivel várandós volt, de nem ők voltak a valódi áldozatok csak részei a tervnek. érti? nemérti? :D
2012. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi, most már értem! :)
2012. aug. 18. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Bazzeg kérdező elolvastam a kommentedet,pedig én is meg akartam nézni! xD


- Más világ

A magányos anya örökös sötétségben él, mert gyermekei halálos napfényallergiában szenvednek. Mikor új szolgálók érkeznek a házba, megszaporodnak a titokzatos események. Vajon a különös jelenségek csak Grace túlfűtött fantáziájának termékei, vagy tényleg valóságos rémségekkel állunk szemben?


- Álmatlanul

A kegyetlen sorozatgyilkos, A gnóm, 17 évvel első gyilkosságai után visszatér és kíméletlenebb, mint valaha. Ezúttal azonban már nemcsak fiatal prostituáltakkal végez, hanem az utána nyomozókat sem kíméli. A nyugdíjba vonult Moretti felügyelő ezért újra aktivizálja magát, mivel az egyik áldozat kisfiának korábban megígérte, hogy nem nyugszik addig, míg el nem kapja a gyilkost...


- Mártírok

Lucie-t több mint egy évig eltűntként tartották nyilván, amikor váratlanul egy út szélén megtalálják. Úgy tűnik megőrült, teljesen zavarodottan viselkedik, képtelen beszélni róla, hogy mi történt vele és ki a felelős az eltűnéséért. A rendőrség talál egy elhagyatott vágóhidat, és minden nyom arra utal, hogy a lány az ottani fagyasztókamrában volt fogva tartva. A nyomozókra nehéz feladat hárul: kideríteni, hogy került oda, mi történt ott és hogy sikerült elszöknie onnan Lucie-nak.

2012. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!