Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fekete Ruhás Nő c. filmben,...

A Fekete Ruhás Nő c. filmben, az utolsó jelentett sajnos nem értem. Miért kellet meghalni Arthur kis fiának?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy Arthur oda rohan a fiához, hogy el ne üsse a vonat! Azt nem értem, hogy Arthurnak a fiának miért kellett meghalnia? Hiszen Arthur meg akarta menteni a fia életét ő nem hagyta cserben! Vissza is adta Jenyfernek a fiát hisz kiszedte a mocsárból és le temette a kis fiút!


Akkor most ez hogy van?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A vonatos jelenet előtt van ugyebár amikor újra a ház képsorait mutatják Jennet hangjával amint azt mondja hogy "Soha nem bocsát meg...!"

Hát gondolom ezért kell meghalniuk, annak ellenére hogy visszaadta neki a fiát.

2012. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 verzióm van :) Az első amit előzőleg említettek, hogy sosem fogja megbocsátani, a másik meg, hogy Arthur visszaadta neki a fiát, ő meg a feleségét. Így még talán egy keserédes happy end is lehet, mert a filmben végig érezhető volt, hogy főhősünk nincs túl a párja elvesztésén. Aztán lehet, hogy túl kombináltam :))
2012. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm azért a válaszokat :)

Talán lehet abba van valami, hogy Arthur így vissza kapta a feleségét.

2012. aug. 9. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen elég gyanús hogy a felesége képe is elég sokszor megjelenik szellemként a filmben, nem tudom nekem is volt egy olyan érzésem hogy ez talán arra utal hogy már visszajár Arthur-hoz, mintha tudná hogy hamarosan újra együtt lesznek. Hiszen mondja is a filmben hogy a felesége haláláig nem hitt a spiritizmusban, de azóta...

Végül is szerintem sem elképzelhetetlen hogy a Fekete Ruhás Nő velük is "jót" akart tenni hogy újra együtt legyenek.

2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy újra együtt lehessenek hárman, mint egy család. :)
2013. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szertinem inkább az első válasz: a főhős habár vissza adta fiát, ő ,,nem felejt, nem bocsájt meg" ezt mondta a végén, ami arra utal nem békélt meg. Csupán megölte az ő fiát is és mivel utánna ugrott ezért ő is meghalt, de boldogok lettek mert ott volt a neje. Ez a második részből is látszik, nem ölne tovább ha megbékélt volna a fia ,,vissza kapásától."
2016. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!