Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem értelmes, ijesztó...

Tudtok nekem értelmes, ijesztó jó horror filmet ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami 2010-2011-2012 esre gondolok ami szinkronizált,nem béna.Lehetöleg huszonévesek(csak írom nem muszáj) legyenek benne.:) Aki tudna estére nekem valamit kérem írjon !! köszi
2012. aug. 12. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a Pokolba Taszítva című filmet nagyon jó szerintem van egy-két jelenet amikor majd be sz@rik az ember.
2012. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ha esetleg tudsz még ..megköszönném:)!
2012. aug. 12. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Őrült Stone is egy zseniális alkotás(alapmű)a horror rajongóknak.

Omen 1-2-3-4 vigyázz mert az első részt már kiadták új szereplőkkel meg kell hogy mondjam igen csak kaki lett,úgy hogy Gregory Peck főszereplésével keresd az első részt.(alapmű)mind a négy rész.

2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Evil Dead 1-2-3 a hármat csak az első két rész miatt érdemes megnézni ebben van már egy rész amin lehet nevetni az érdekessége hogy kétféle befejezés létezik belőle.

Az Event Horizon (sci-fi horror)

2012. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Remélem még nem késő,de az első válaszolóra kérlek NE hallgass!!! A világ legrosszabb horrornak titulált filmje! Ne nézd meg, tényleg ne, mert nagyon sz*r! Amit ajánlani tudok,mert nagyon jók, az a Magasfeszültség, az Árva, és az Eden Lake :)
2012. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előző vagyok, az elkerülte a figyelmem,hogy "ijesztő" filmet keresel, amiket leírtam azok közül talán a Magasfeszültség,és Eden Lake ami ijesztőnek mondható,az Árva szimplán jó,van csattanója,érdemes azt is megnézni,nekem egyik kedvencem:)
2012. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocsi megint én:D amit még szeretek,mert jó horror: Éjjeliőr a hullaházban:)
2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Ezekből van amit még nem láttam szóval nagyon-nagyon köszönöm!!
2012. aug. 13. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó ház balra

[link]


Menekülj

[link]


Halálos kitérő

[link]


Bonin az országút gyilkosa

[link]


Bújócska

[link]


Sprski film

[link]

2012. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!