Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skins a film online? Mindenhol...

Skins a film online? Mindenhol 2011kommenteket látok h már arra a nyárra tervezték a vetítését, de vmi miatt megcsúúszott és h átrakták 2012elejére de én még most se találom sehol . :/

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz film, illetve...

7. évad lesz, amiben visszatér sok eddigi szereplő. Három epizódos lesz, de ez valójában 3 filmet fog fedni, vagyis 3*90 percet kapunk. És ha ennek vége, akkor örökre búcsúzunk a skinstől :(

2012. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy valahogy igy lesz de ha ugy keresek rá h Skins: a film akkor hozott ki elözeteseket azért igy irtam :) köszi a választ :) szerintem nagyon kár h nem csinálnak belöle több évadot az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam ( a másik az így jártam anyátokkal) jó ötlet h csinálnak egy ilyen 3-90perces vmit de ezenkivül megjelenhetnének majd ujjab évadok ...:/ szerintem rengetegen néznék.. iszonyatosan szomoru voltam amikor megtudtam h nem lessz több része..:S neked melyik-melyikek voltak a kedvenc évadaid-szereplöid?
2012. aug. 17. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. és a 4. évad a legjobb :) Közülök szinte mindenki a kedvencem. Az első generációból meg Christ bírtam, dehát ő szegény... :(
2012. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!