Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Help! Keresek egy filmet!?

Help! Keresek egy filmet!?

Figyelt kérdés
Egy 70-es években készült horror filmről van szó.tudom a cselekmény és egy színész keresztnevét is.Aról szól h. van két csaj (tesók vagy barátnők nem tom már).Elmennek egy faluban és megszálnak egy fogadóban.Ott a találkoznak egy férfival.Az egyik csaj nyíltan mutatja h. érdeklődik iránta,a másiknak is teszik de az sokkal konzervatívabb (tipikus love story).Később kiderül h. a csávó farkasember de nem akar senkit bántani hanem "meg akarja védeni" a falu lakóit a közeli kastélyban lévő vámpíroktól.a fővámpír a vámpírkirálynő és valahogy feléled és elindul vadászni (fekete ruhában volt).Az egyik csajt (amelyik nyíltan mutatta h. tesziik neki a csávó ) átváltoztatja.Ekor elmondja a csávó a másik csajnak h. farkasember és most már csak azt a (konzervatív) csajt akarja megvédeni a vámpírkirálynőtől ill megától mert pont akkor volt telihold és nem tudott parancsolni magának. Tehát a csávó elmegy az erdőbe amíg telihold van ,a csaj bezárkózik egy szobába a szóba közepén volt egy asztal odaült kezében keresztel és elaludt. arra ébred h. a vámpírkirálynő meg a volt barátnője aki vámpír már ott vannak a szobába és azt hiszem beleharaptak vagy megkarmolták a nyakát és elkezdett vérezni. eddig emlékszem ja és az a színész aki a vámpírkirálynőt játszotta...Patricia a színésznő neve.a film 70 körül készült de úgy vettem észre a ruhákból meg stb.. h. a cselekményinkább 1900 körül játszódhat.köszi előre is és lécci segítsetek :))

2012. aug. 14. 11:26
 1/6 Alaque ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mire gondolsz. Egész jól hangzik egyébként. :)
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem valami olyan a címe h. vámpírok éjjele vagy éjje vagy hajnala de sajnos nem találom pedig emlékszem h. valami ilyesmi a címe
2012. aug. 14. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, jónak hangzik :D

Esetleg nézelődj itt, hátha kiszúrod melyik az:

[link]

Vagy itt:

[link]

Ha meg biztos vagy benne, hogy 70-es évekbeli film, ezt is átlapozhatod:

[link]

2012. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nem vagyok benne biztos,de azt hiszem Vámpírok Éjszakája

bocsi,ha nem jó a válasz xD :S

2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aszem az ucsó lesz a nyerő én is erre a címre emlékszem de sajnos ezzel a címmel a vámpír angyalok egy változatát találom és a régi 70-est nem :) de még keresgélek
2012. aug. 14. 21:37
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek vámíprok éjjele és a porton találtam végre már 2 éve keresem és nem patricia hanem patty :)
2012. aug. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!