Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó japán doramákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az iskolai élettel és szerelemmel kapcsolatos doramákat...lehet shounen ai is :D
2012. aug. 15. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szivem, szereted a szappanoperakat? Attol meg, hogy kozecsippentesz egy o betut, meg drama lesz, hiaba magyarazok a fanoknak, hogy a japan csak ugy ejti ki. Egy van amit en szeretek, nagyon konnyfacsaro. Meg negy eve neztem, es nagyon mely hatasa van. Betegsegrol szol, szerelemrol, es sok sok fajdalomrol. Tinik vannak benne, es a neve cime One liter of tears.
2012. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha yaoit akarsz, akkor nezzel hentait, doujinshit, vagy egyebet. Hetaliabol pl van egy csokorral. Foleg norvegia lett aranyos bishounen, de az usa x uk temat sem vetem meg. Ezenkivul meg a tougainu no chi is jo - doujinshiben - aztan a kuroshitsuji, meg altalaban a revers haremes animekbol is jok keszulnek.
2012. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!