Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol tanulás filmnézéssel?

Angol tanulás filmnézéssel?

Figyelt kérdés
Milyen sorozatot ajánlanátok angol nyelv tanulás céljából? Az a lényeg, hogy ne legyen túlságosan bonyolult nyelvezete.

2012. aug. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem számít mit nézel, a lényeg hogy AKÁRMIT nézel, angolul nézd.(persze magyar filmeket leszámítva) Nézd felirattal, magyarral, ha neked úgy könnyebb, de azt ajánlom hogy ha van egy kis alapod, akkor angol felirattal nézd, hogy lásd is azt, amit hallasz. Én így tanultam meg.

Ültem a gép előtt (nem ágyból filmeztem), és ha nem értettem valamit, film megállít, szót kikeres...

Ha megint nem értesz valamit, megint kikeresed... Fáradtságosabb így nézni, de még mindig jobb mint a nyelvtankönyvek főlé görnyedni :)

Amiket én néztem, nézek mái napig: Friends, Rules of Engagement, Dollhouse, Glee, Glee Project, Dexter, Alcatraz, Terra Nova, How I Met Your Mother, 2 Broke Girls, Gossip Girl, One Tree Hill, Raising Hope, Vampira Diaries

És még biztos van olyan ami nem jutott most eszembe. De mondom, ezen kivül az összes filmet amit lehet mindent angolul nézz, úgy a legjobb.

2012. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a Jóbarátok vált be!

Oda se néztem,csak hallgattam.Nagyon egyszerű,hétköznapi,amolyan konyhanyelvet beszélnek :)

2012. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BBC Extrát
2012. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!