Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha egy horrorfilmben gyerekeke...

Ha egy horrorfilmben gyerekeket szerepeltetnek (kicsiket), akkor azoknak nem lesz tőle bajuk mentálisan?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy olyan 6-7 éves gyerekeket.Nem lesz attól bajuk mentálisan?Gondolok pl a Felmetszett szájú nőre meg hasonlókra.
2012. aug. 19. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neveltetés kérdése egy olyan gyereknek aki ennyi idősen (6-7éves) hisz a télapóban annak biztosan az.Ezért nem kell egy gyerekkel cukorkaként bánni mert attól hogy később jön rá arra amit a többi gyerek már tud hogy nincs télapó hátrányban lesz,és rosszul is fog esni hogy a szülei hazudtak neki.Ez még régi komcsi beidegződés hogy hagy higgye a gyerek hogy van télapó,vagyis minél később kezd el gondolkodni annál jobb!
2012. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos gyerekenként változó, de régebben olvastam, hogy a kislánynak, aki a Körben játszotta a csajt mindig rémálmai voltak a forgatás alatt és után is. Pedig akkor már 12 éves volt azt hiszem.
2012. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az még egy dolog,de én most durvábbról beszéltem.A fent említett filmben pl egy szétvágott arcú nő egy marhanagy ollóval öli meg őket,ez csak nem tesz jót nekik,neveltetés ide vagy oda.
2012. aug. 20. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már a Körnél rémálmai voltak egy 12 évesnek, képzelem milyen lehet amit írtál egy 6 évesnél.. Tuti, hogy rosszat tesz nekik.
2012. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!