Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok romantikus doramákat?

Ajánlanátok romantikus doramákat?

Figyelt kérdés

Eddig nem sokat láttam, de az olyan shoujo típusokat szeretem. :)

Kedvencem az 'Extravagant Challenge' (Skip Beat), mert ebben az egyben néztek ki egész jól a pasik (legalábbis számomra) :) Ez aranyos volt, vicces és nem túl sok kifogásolnivalót látok benne.

Utálom a szerelmi háromszögeket, bár igazából ebben is van, de számomra világos, hogy kit szeretek, és szerintem az is tuti biztos, hogy a végén kivel fog összejönni a lány. :) De ha olyan "Jajj, kit is szeretek igazán..." háromszög lenne, akkor már nem is kedvelném a sorozatot.

Legjobb lenne, ha gimnazistákról szólna, de mivel ez ritka, ezért eltekintek ettől a feltételtől. :)


Láttam még a 'Playful Kiss'-t is, ami nem igazán tetszett. A fiú benne nem volt pont az esetem, de ő még elment. A személyisége tetszett, csak kinézetre valahogy nem. Aztán az sem tetszett, hogy így végigkísérte kettejük életét. + voltak azok a részek, amiben el akarta venni azt a bizonyos másik lányt. Na azt gyűlöltem. Az Extravagant Challenge-ben a főszereplő férfinek nem volt barátnője, és nem is randizgatott. Emiatt is tetszett annyira. :)

A 'Yamato Nadeshiko Shichi Henge'-t is láttam, nem volt rossz, csak nem tetszett benne Kyohei. MEg kicsit túl erőltetett volt.


Tehát a romantikus vígjátékokat szeretem, ami fiatalokról szól, és nincsenek benne szerelmi háromszögek. :) Ennyi lenne a kifogásom + még az, hogy azért legyen jóképű a főszereplő srác. Mert én valahogy nem szoktam még meg az ázsiaiak kinézetét, így ritkán van olyan, hogy tetszik egy japán/koreai férfi. Bár koreaiak már tetszettek, japánok még sosem.

Mondhattok egyestés filmeket is, de jobban örülnék sorozatoknak. :)


Oh, és egy kis kép, ami jellemzi a stílusomat ilyen téren:

[link]

És igazából valami olyasmi tetszene, aminek csak a végén jön össze a fiú és a lány. :) Tehát ilyen tipikus hülyeségekkel van tömve, hogy egymásra esnek, meg együtt kell aludniuk, vagy bármilyen romantikus dolog. De közben még nincs köztük semmi. :) Remélem érthető, és bocsi, ha sok a feltétel... :(



Előre is köszi a válaszokat! 15/l



#sorozat #film #Japán #manga #Korea #dorama #Skip Beat #extravagant challenge #perfect gil evolution
2012. aug. 19. 23:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem kell magyar feliratosnak lennie. :) Ha van hozzá angol felirat, akkor már tökéletes.
2012. aug. 19. 23:28
 2/9 anonim válasza:

Fúúú, na belekezdek! Csak megjegyzem az ázsiai forgatókönyvírók előszeretettel raknak szerelmi háromszögeket a sorozatokba. Ettől lesz izgalmasabb! ;D


Japánok közül nekem a hana kimi volt az első amit láttam és akkor szerettem bele a doramákba. Ebben van szerelmi háromszög de kis mértékben.

A HANA YORI DANGO kötelezően ajánlott. Szintén van benne szerelmi háromszög, de ez amióta láttam benne van a TOP3ban. Ennek van egy koreai változata is a Boys over Flowers amiben a pasik eszméletlenül néznek ki! *-* Ezeket is nézd meg feltétlenül szerintem.

Koizora. Ez nem túl hosszú dorama, de minimum a felétől megfog szakadni a szíved, szóval 100as zsepit készítsd be és NE egy depis napodon kezdj bele!! Ennek ellenére gyönyörű dorama. <3


Koreaiak!

Mint mondtam BOF, kötelezően ajánlott!! :DD

Playfull kiss nekem személyszerint bejött, igaz nekem inkább a főszereplő csajjal voltak gondjaim. Egy idióta volt.. -.-

You're beautiful. Nem épp iskolásokról szól, hanem egy fiúbandáról, és mondhatom eben is hemzsegnek a jóópasik :D

Personal taste. Ez sem iskolás, de Lee min ho játszik benne, aki egyik nagy szerelmem szóval megnéztem, és nem is csalódtam benne..

You've fallen for me. Ez már iskolás, és nagyondenagyonjóóó volt. (Egyszerűen egyikről sem tudok rosszat mondani!:DD )

Dream High-al bepróbálkozhatsz mert iskolás és úgy hallottam szerelem is van benne, de én még nem láttam.

Protect the boss, ezt épp most nézem, szintén nem iskolás, de nagyon aranyos sorozat.. :))


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha érdekel még szívesen mutatok nééhányat, csak majd írj privit! :) 17/L

2012. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én hatalmas Dorama fan vagyok van egy jó pár amit ajánlok neked!! + egy jó oldit is linkelek:

Boys Over Flowers-nem kedvenc nem a stílusod de elmegy

Secret Garden-ez tetszeni fog

Heartstrings-ez is jóó

You're Beautiful-ezt nézd elsőnek legjobb én imádom 1.rész kicsit furii de hidd el nagyon jóó

My Princess

Smile, You



Írok ha még találok neked. Na [link] erre rámész 147-oldalnyi doramát találsz az 1.-2. oldalon vannnak a legjobbak de a többin is nagyon jó mert mindet láttam a 11. oldalig. Nah hát felirat nem mindig jó. Ahány százalék ember nézte a legjobb 90% felett annál tovább van magyar felirat. Nemtom rámész a Smile,You - ra a 45.rész jön be alatta lessz egy szürke csík 45 videos vagy akárhány megtalálod gondolom nem vagy hülye.A nyelv váltás kicsit nehézkes. Én allig találtam meg de sikerült na de m1 már megy a vidi autómatikusan angol de ha ink néznéd magyarul akk amikor teljes méretre tennéd a képernyőt nemteszed a fölött lessz nem tom EN felette ZH nah rámész az EN re és kész. Bocs kicsit túl magyaráztam de ha kéne vami irj üzit vagy dumcsi üzi!!

2012. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképp a figyelmedbe ajánlom a full house-t. Érdemes megnézni nagyon jó és még ennyit nem nevettem valamint a romantikus jelenetek. Van benne szerelmi háromszög de azt le is zavarják és egyértelmű ki kivel jön össze. :P :D
2012. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is láttam már a Skip Beat! dorama változatát, a Hana Yori Dango-t, de vannak, amiket még nem soroltak fel. Például:

Hanazakari no Kimitachi e - egy lány fiúiskolába megy, hogy ugrásra bírja egykori bálványát. Őrült vicces, csak egy pici szerelmi háromszög van, de egyértelmű, hogy a lány kit választ.

Devil Beside You-ezt inkább nem irnám le, mert mindig van egy csavar. Csak az elején van egy kis csavar, de egy idő után elmúlik.

Lovely Complex- az anime dorama változata.

Mei-chan no Shitsuji- egy szegény lányt a dúsgazdag nagyapja beiratja egy hölgynevelő iskolába, ahol kap egy komornyikot. Az iskolába tilos a szerelem a komornyik+hölgy szerelem, de nem biztos, hogy be is tartják. Van sok-sok vicces pillanat is benne.

Hát, csak ennyit tudtam ajánlani, de remélem ez is megfelel.

2013. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én is kezdő vagyok még doramákban, láttam már egypárat :) nos hát kifogtam olyanokat, amik pont az én izlésemhez passzolnak :) A kedvenceim sorrendben:

Hanamizuki- Egymásbaszeretnek, de külön kell válniuk... élik az életüket egyik itt, a másik ott... a végén minden jól sül el :) kedvencem :3 Éljen Toma Ikuta!!! :3

Bokura ga ita- nagyon aranyos dorama, egy kis szerelmi háromszög van benne, de a csaj csak 1 iránt érez szerelmet :)2 részes, de levett a lábamról :3 Ebbe is Toma Ikuta játszik :3 

Koizora- Zsepis :(

Stand Up- xD ez haláli xD Szüz fiuk szeretnék elveszteni, de mindig közbejön vmi xD

A millionaires first love- Egy milliomos pasi beleszeret 1 átlagos lányba, de a csaj beteg :( Zsepis :(

I give my first love to you- itt a pasinak szivbetegsége van :( Zsepis :(

Kimi ni todoke- 1 csajról azt hiszik, h megátkoz, senki nem barátkozik vele, visszahúzódó, de 1 fiúnak megakad rajta a szeme :3 később már barátnői is lesznek :)


Ezek voltak hát a legeslegjobbjaim :3 remélem segitettem :)

2014. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem ezek jöttek be:

Sulis:

Monstar

Tó the beautiful you

High school love on

City hunter

Just you

Surplus princess

2015. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elég rossz ízlésed lehet ,ha a Playfull Kiss nem tetszett :)
2016. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Dream highot nézd meg csak jót tudok írni róla... You Came From The Stars a legkedvesebb kedvenc doramam 😄 van benne szerelmi sokszog de nagyon jóóó 💞
2016. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!