Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó horror filmek...

Milyen jó horror filmek vannak? Mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
És látta már valaki a kör 2-őt? Milyen? És esetleg hol tudnám megnézni?

2012. aug. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A kör szerintem elég gyenge film, a japán változata, az eredeti ezerszer jobb, Ringu a címe amúgy.

Én leginkább a zombis filmeket preferálom, a kedvenceim 28 nappal később, A holtak hajnala, 28 héttel később.

2012. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Fűrész

(Saw, 2004) [link]



Tortúra

(Misery, 1990) [link]


Az Álmosvölgy legendája

(Sleepy Hollow, 1999) [link]


Az árva

(Orphan, 2009) [link]


Penge

(Blade, 1998) [link]


Constantine, a démonvadász

(Constantine, 2005) [link]


Titkos ablak

(Secret Window, 2004) [link]


Mártírok

(Martyrs, 2008) [link]

2012. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

péntek 13

Train

motel 1,2,3

Sziklák szeme

sziklák vére

2012. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a linkeket meg duplán :)

Desirous: tudom hogy nem a legerősebb az amerikai változat :), és már terveztem hogy megnézem a ringu-t is, de mivel pár napja megnéztem a kör első részét ezért szeretném a folytatást is látni, nem tudjátok hogy hol tudnám megnézni? ahol ti is láttátok mondjuk és nektek bevállt az az oldal :)

2012. aug. 20. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Végre,de örülök,hogy mégvalaki így látja,a Ringu valóban,mérföldekre jobb,de a leges-legelső kör film az ez a '95-ös film volt: [link] az a legfélelmetesebb.

A kérdésre válaszolva nekem a kedvenc horrorfilmjeim ezek voltak:Dead waves,Ju-on:the curse 1-2,Kuchisake-onna(a felmetszett-szájú nő)

2012. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!