Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha forgatnál filmet, miről...

Ha forgatnál filmet, miről szólna a története?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csernobilról.
2012. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos vmi szerelmes és izgalmas, esetleg gimis tinifilmet:)
2012. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 halibel ***** válasza:
Disztópia,vagy utópia, poszt-apokaliptika, szürrealizmus, antropomorfizmus. Mindenképp valami elborult történet lenne.
2012. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban dokumentumfilmet. Hajléktalanokról, állami gondozottakról.


Ha több lóvé lenne rá, akkor belenyúlnék kicsit durvább témákba is. Izgalmas krimit forgatnék. Arab országból, ahogyan elszökne egy nő, akit megaláznak otthon, rabszolgasorsban tartanak, egyéb durva dolgokat művelnek vele. Persze nem mutatnám meg egyenesbe, csak sejtetném a viszontagságait.


De nagyon sok téma érdekel. :-)

2012. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy mély drámát forgatnék azzal az alapkoncepcióval, hogy lenne egy valóságshow, amelynek a szereplői mind haldokló emberek. Tovább még nem gondoltam, de valószínűleg kisebb fordulatokat is beleszőnék a történetbe.
2012. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17-18 éves iskolásokról szólna.A gimnáziumban,a butuska pompomlányok,és az izomagyú focisták lennének a kirekesztett,gáz arcok,és az intelligens,átlagos,jófej emberek lennének a menő arcok...
2012. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem lenne már így is éppen elég tudathasadásos sztori, akkor arról. így inkább valami különleges képi világgal megspékelt misztikus sztorit
2012. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a Barátok köztöt írnám át.
2012. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy izgalmas gimis sztorival kezdeném ami átmegy egy ijesztő horrorfilmbe . :)
2012. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 halibel ***** válasza:
Előző, tiszta Another. ( [link]
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!