Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szoltok az uj Harry...

Mit szoltok az uj Harry Potter filmhez? Lattatok? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
szerintem leeg hianyos, aki nem olvasta a konyvet az nem erti a filmet sem.
2009. júl. 24. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én láttam. Szerintem jó! Bár nekem nem ez a kedvencem. De azért szerintem jó :)
2009. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én olvastam a könyvet is meg láttam a premiert szerda éjfélkor, szerintem jó lett a film, bár tényleg hiányos meg kicsit befejezetlennek tűnik. De aki olvasta a 7. könyvet, az tudja, hogy abban derül ki sok minden, ezért több mindent nem nagyon rakhattak bele a filmbe.
2009. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl izgalmas, de illik a többi rész közé. A film "fő problémája" az, hogy ki kibe szerelmes. Jobbat vártam. Szerintem az a film amolyan átkötés az előző és a következő részek között.
2009. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A könyv mindig jobb, mint a film. :)
2009. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekekm nem annyira tetszik, már túlságosan is nem valóságos! Nem birom magam elképzelni benne mint az 1 vagy a 2. részbe... Nekekm az első kettő az tetszett de a többibe már nem "szerettem bele". De, hát akinek bejön annak bejön :) Nem vitázok itt másokkal majd... :)
2009. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en ugy gondolom hogy a hoxrucokrol nagyon keves szo esett es bizonyos reszletek mind az igazgato temetese, az konyvben az egy nagy "durranas" a filmben pedig meg 1 szot sem meltattak ra. nekem nem tetszik. bar az en szemszogombol jobb mind az 5os.
2009. júl. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!