Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Orosz nyelvű sorozatok?

Orosz nyelvű sorozatok?

Figyelt kérdés

Orosz nyelven tanulok, és most az jutott eszembe, hogy elkezdek orosz sorozatokat nézni, hátha jobban fog menni a tanulás :) Valaki tud valami jó sorozatot? Egyáltalán van orosz sorozat? Mert őszintén szólva én nem igazán találtam, aki mégis tud ilyet, kérem írja le :) Köszönöm előre is

18L



2012. aug. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak orosz szappanoperák, s jók vagy kevésbé jók, azok a legjobban a nyelvtanulásra (mármint a szappanoperák, nem feltétlenül az oroszok:)) - pár éve én is néztem egyet-kettőt, amikor fel akartam frissíteni a nyelvtudásom -- semmivel sem voltak rosszabbak, mint pl. az Eastenders, a lényegesen jobbnak tűntek, mint a szintén véget nem érő brazilok... ami nagyon tetszett, amikor először láttam egy ilyet, hogy valahogy le volt lassulva az egész, így aztán remekül lehetett érteni - jót szórakoztam rajta - azóta persze biztos fejlődtek

más, nem makaróni sorozatok is vannak, de mivel nem ismerem az ízlésed...

nálunk az rtr planeta fogható, arra itt böngészhetsz:

[link]

ill. a műsor: [link]

beszélgetős műsorokat is érdemes nézni

tulképpen a ruszkin is többnyire olyasmi szemét megy, mint nálunk, csak nem amerikai szemét, hanem saját gyártású, orosz


üdv

:)

2012. aug. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom a Маша и Медведь sorozatot és a Машины сказки-t mind 2-t megtalálod a youtubeon az utóbbiban jóval többet beszélnek. Приятного времяпровождение! :)
2012. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. aug. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!