Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mert egy film tetszett nekem,...

Mert egy film tetszett nekem, ami másoknak nem és azért szólnak le, én tehetek róla? :D

Figyelt kérdés
A film az Abraham Lincoln,a vámpírvadász amit még múlthéten néztünk meg 3D-ben és kifejezetten szórakoztatónak találtam! Viszont nagyon sok mindenkinek nem és le is szóltak érte hogy egyáltalán hogy tudta befogadni az agyam ezt filmet! Most komolyan,én menjek el egy orvoshoz amiért nekik nem jött be ?:D Ennyire szókimondóak az emberek ,ha egy ilyen lényegtelen dologban nem értenek egyet ?

2012. aug. 24. 17:28
 1/4 anonim válasza:
Szia,35 éves nő vagyok,ugy látom ez az örület manapság.Nekem a Twilight tetszik,könyvben,filmen mindenhogy,és ezért ferde hajlamúnak tituláltak burkoltan.Vagy visszamaradtam agyilag a növésben?Nem hinném,romantikus,tartalmas,keményebb jelenetek is vannak,nem véletlen 16 karikás.Sőt a benne szereplő Volvót is elfogadnám(nem azért hogy jó pénzért továbbadjam).Ez intelligencia kérdése a tolerancia és az elfogadás.Na ebből is hiány van manapság.Üdv.Szeresd ami neked örömet okoz.
2012. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hello!

Köszönöm hogy válaszoltál! Tudtam hogy nem vagyok egyedül!

2012. aug. 25. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is tetszett!!! ;)
2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó a film és könyvben pedig hihetetlenül jó az Abraham Lincoln is és az Alkonyat is, énis szeretem őket :) nekem van egy barátom aki nagyon kritikus de mindig nyíltan a szemébe kiabálom a saját véleményemet is egy filmről amiben más a véleményünk, és kénytelen elfogadni :)
2013. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!