Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mozis 3d-s szemüveg jó a...

Mozis 3d-s szemüveg jó a monitorhoz is?

Figyelt kérdés
voltam moziban és haza hozhattam a szemüveget lencséje olyan mint ha sima üveg vagy műanyag lenne fehér és érdekelne, hogy van-e olyan program amivel nézhetném itthon is vele a filmeket vagy valami ilyen lejátszó ami ezt segítené elő, a monitorom Samsung E2220 21,5"

2012. aug. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,a mozis nem jó.Sőt,az,amit egy adott moziból elhozol az csak ahhoz a mozihoz jó :(
2012. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felháborító, ne legyen jó az embernek egyszer se...szégyen, köszi az infót
2012. aug. 26. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a világ márcsak ilyen,főleg errefelé,minél több hasznot húznak az emberből...
2012. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan monitorhoz lehet polarizációs szemüveget használni, ahol a képernyő erre gyárilag elő van készítve.

Attól függ, hogy milyen polarizációs síkkal van felrakva a passziv 3D képernyőre a sávos szűrő szerkezet, hogy milyen szemüveget adnak hozzá.

Ezek fizikai dolgok, aminek összhangban kell lenni egymással, különben az adott rendszer tagjai fizikailag nem tudnak együtt működni.


Egyik fórum topikban már írogattam ezekről, hogy mit lehet még vele kísérletezni. Abból meg lehet ismerni a mozis 3D működését, ha komolyan érdekel. Itt a linkje: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!