Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a különbség a svéd és az...

Mi a különbség a svéd és az amcsi A tetovált lány című film között?

Figyelt kérdés

Szerintem alapból gáz,hogy az amcsik 2 évvel később megcsinálják a remaket...

Viszont érdekelne,hogy pl. történetileg van e bármilyen különbség a 2 film között???Nekem mindenki azt mondta,hogy az amcsi sokkal jobb,és ha jól tudom a kritikusok,és az emberek is jobban fogadták a tengeren túli barátaink féle változatot.

Annyira nem tetszett,hogy megnézzem még egyszer,de azért érdekel,hogy ha elvileg ugyanaz,az amcsi akkor miért sokkal jobb(Pedig tudjuk hogy általában a remake-k rosszabbak)



2012. aug. 27. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a svéd jobban tetszett.. persze az amerikai filmek mindig jobbak, mert nagyobb költségvetésűek, több pénz jut az akciójelenetekre, látványelemekre, stb.


viszont a svéd az eredeti :)

2012. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

itt leírnak mindent részletesen, első voltam

2012. aug. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jobbak a remake-ek soha,csak azt hiszik magukról az amerikaiak,hogy pár teljesen felesleges látványelemmel feldobják a filmet,akkor már ők szarták a spanyol viaszt :D
2012. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Senki nem válaszolt a kérdésre.

Nem arra voltam kíváncsi,kinek melyik tetszik jobban,hanem hogy mik a tényleges különbségek.

A belinkelt kérdést már korábban is olvastam.Abban is annyit írnak a svéd a jobb.De engem nem az érdekel,hogy melyik a jobb.Hanem hogy mitől másabb,miért jobb vagy rosszabb?Vagy szó szerint leforgatták ugyanazt?!

2012. aug. 28. 04:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a svéd változat sokkal átérezhetőbb, valósághűbb, úgy érzed, hogy nem csak fikció az egész, hanem átéled. Legalábbis én. Először a svéd változatot néztem meg, utána az amerikait, hát mit ne mondjak, a svéd után az amerikai elég lehengerlő volt. :) Nem éreztem át a jeleneteket, valamiért műnek tűnt, pedig nem vagyok Amerika ellenes.
2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!