Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "tudom már 1 unott kérdés" de...

"tudom már 1 unott kérdés" de nem tudnátok olyan doramákat ajánlani amiket nem kell letölteni?

Figyelt kérdés

Ezeket láttam és nagyon tetszettek

Playful-kiss-Playful kiss youtube-Itazura na kiss japán anime filmesített változata de sok rész nincs benne ami az animében van

Full house-jó film volt nekem tetszett

Goong-ebből csak 3 rész volt feltöltve a többit nem találtam

My girl-ez nagyon jó

My Name is Kim Sam Soon-ezt meg akartam nézni másodjára is de már nem volt fent az indavideón

You're beautiful-ez sem rossz

Mary me Merry-ebből se láttam az összes részt

Dream High-nekem tetszett

Heartstrings-You're beautiful szereplői vannak be

Lovely Complex-animében jobb


Sajnos sok dorama eltűnt vagy leszedték és nincs olyan oldal ahol meg lehet nézni letöltés nélkül remélem lesz olyan hozzászóló aki ráakadt ilyen olalra és megosztja velünk)



2012. aug. 27. 15:16
 1/2 E.L.F válasza:
Viki-n elég sok van ott keresgélhetsz. [link] Van aminek van magyar felirata van aminek nincs és van amit már elkezdtek de még nem fejezték be teljesen.
2014. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudom,csak sajnos sok nem magyar :/

My name is kim sam soon sincs fent :(

2014. júl. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!