Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így jártam anyátokkal c....

Az Így jártam anyátokkal c. műsor hányadik évadában fogjuk megtudni, hogy ki Ted Mosby felesége?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
állítólag még maguk az írók sem tudják biztosra, hogy kit hoznak ki a végére...szerintem még várnunk kell egy pár évadot
2012. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a 7. végén egy régebbi barátnőjével jön össze. így lesz vége, hogy elhajt vele a naplementében + robinnak esküvője lesz, de az már nem derül ki, hogy kivel. közben persze barney-val kavar, meg barney is kavar monica-val újra... szóval bonoylítják az írók.

talán a 8. lesz az utolsó, de azt még lehet, hogy el sem kezdték csinálni.

2012. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem Barney Robint veszi feleségül:)))
2012. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

barney esküvőjét mutatták az elején ahol a menyasszony robin.

ted felesége meg egy tanítványa lesz

2012. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki látta az összes évadot, már tudja. amikor az első óráján rossz terembe ment be, ott volt a leendő felesége. ezen kívül volt egy barátnője akinek a szobatársa volt ted felesége. azt hiszem ennyi amit tudunk
2012. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg a 8. ami most jön ősszel, az lesz az utolsó évad, remélem ott kiderül, bár jólenne még jó sok belóle. <33
2012. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!