Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy erotikus filmet,...

Keresek egy erotikus filmet, amely pár éve mehetett a Viasat3-on. Egy kosztümös film, ami egy viktoriánus korabeli csajról szólt, hogy hogy is fedezte fel az élet (erotikus) szépségeit. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Végig narrálta, kommentálta az eseményeket, konkrét dialógus nem is hangzott el.A szori kb annyi, hogy először bekerül egy bordélyházba, onnan meg egy fiatal jóképű kapitánnyal szökik meg, elkeveredik egy olyan titkos helyre is ahol sok pár szeretkezik, a legvégén pedig egy kastély úrnője lesz. De ezt mind nagyon aranyos és izgató módon adják elő. Van benne humor is.
2012. aug. 28. 13:11
 1/4 Kyarah válasza:
100%
A kérdésedre a választ nem tudom sajnos, de A Velencei kurtizán is egy kosztümös, szerelmes, enyhén erotikus film. Szerintem jó. Megéri megnézni, csalódni nem fogsz :)
2012. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
válaszodat nagyon szépen köszönöm, felértékeltem
2012. nov. 28. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
nem pont erre a filmre gondoltam :/
2012. dec. 6. 10:50
 4/4 Rennie E. G. válasza:
Szerintem a A bíbor szirom és a fehér című filmsorozat lehet, bár nem mondom biztosra, mert nem néztem végig.
2014. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!