Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 90-es évek grimm meséi amerika...

90-es évek grimm meséi amerikai sorozat?

Figyelt kérdés
90-es évek gyereksorozata? 90es évek elejéről emlékszem egy sorozatra, ami mindig úgy kezdődött, hogy egy idős apóka elkezdett mesélni egy-egy törénetet és az volt a sorozat egy -egy epizódja. Amerikai sorozat volt és grimm mesék szerü történeteket játszottak le. Valaki tudná a címét?

2012. aug. 28. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
erre én is emlékszem, asszem a minimaxon ment, de nem csak simán grimm mesék volt a címe?
2012. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem ardensen volt?
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még mindig én, bocs hogy külön írom, csak kutattam egy kicsit. nem ez az? magyarul nem találtam meg... http://www.youtube.com/watch?v=xoQMBHZBbfA&feature=related
2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Andersen meséi. Úgy egy-két éve a Minimaxon is ment.
2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam.az kb. 90-91 körül ment itt Magyarországon,és nem rajzfilm volt,hanem mese film,elé szereplőkkel.8mai szavakkal fantázia film).Mindig úgy kezdődött,hogy egy vár vagy kastély romos falai között mesélt egy nagy öreg bácsika.
2012. aug. 30. 06:40
 6/10 anonim válasza:
2013. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YVOswpQqxeE

elég régi kérdés, de ha még nem találtad meg, esetleg ez? :)

2014. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, itt látszik a címe, Andersen a mesemondó :))

https://www.youtube.com/watch?v=DXRvJZZcyqc

2014. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pandamanci válasza:

Asszem tudom mire gondolsz, de én sem emlékszem a címére csak arra, hogy egészen horrorisztikus jelenetek is voltak benne, valamiért bennem egy olyan rész ragadt meg, mintha az emberek vaddisznóvá változtak volna, de állva volt rajtuk valami jelmez és emberi ruha is volt rajtuk és rohadt jó volt és mindig úgy kezdődött, hogy egy öreg bácsi valami trónszerűben ült és mintha kutyája is lett volna, meg valami kandalló, nagyon állat volt, ha meglesz, én is örülnék.


Ezek a gyerekkori dolgok, nem tudom miért olyan jónak tűnnek így visszatekintve pl. a Benji is állat volt, meg az Alana, a jövőből jött lány.


Nekem még nagy kedvencem volt, amikor egy kissrácnak a családja valami szigeten összetörpörödött és ő berakta őket egy babaházba és próbálta visszaváltoztatni őket, na annak a címére sem emlékszem, de sztem rohadt állat sorozat volt.


Manapság már nem adnak ennyire jó sorikat, csupa igénytelen vacak megy a gyerekeknek és ifjúsági filmek nincsenek is, a régiek meg avíttak nekik...

2016. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A Mesemondó (The Storyteller)

Jim Henson rendezte.

2017. febr. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!