Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ők kicsodák? Néztem néhány...

Ők kicsodák? Néztem néhány oroszlánkirályos képet és, találtam olyanokat akik nem is szerepeltek benne.

Figyelt kérdés

Néztem néhány oroszlánkirályos képet és, találtam olyanokat akik nem is, szerepeltek benne ők kik vagy, ők is lettek volna benne?

itt van néhány kép: [link]



[link]


2009. júl. 26. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem fanart-ok, vagyis az eredeti rajzfilm stílusában megrajzolt, de a rajzoló által kitalált karakterek :) Tehát egyik részben sincsenek benne, hanem a rajzoló ilyen ügyenesen utánozza a rajzfilm stílusát.
2009. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez fanart ami annyit tesz, hogy unatkozó emberek kitalálnak még pár plusz szereplőt...

diego és tau legalábbis nekem teljesen ismeretlen

2009. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocs nem vettem észre hogy írtál (:
2009. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. júl. 27. 09:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár nem láttam,de van az Oroszlánkirálynak egy "tékás" folytatása is (Simba büszkesége).Talán abban szerepelnek,de lehet,hogy tényleg csak fanart.
2009. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
oroszlán király 3 is van az az 1. részt meséli el Timon és Pumba szemszögéből nagyon vicces csak ajánlani tudom
2009. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a Simba büszkeségében kiara, kovu és Zira az új szereplők, de a képeken jóval több ismeretlen van.
2009. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már láttam mind 3 részét és épp ezért kérdeztem hogy akkor ők kik lehetnek mert egyikben se láttam:)
2009. júl. 28. 09:19
 9/14 anonim ***** válasza:
A devianart oldal direkt ilyen rajongói rajzokkal foglalkozik, szinte minden rajzfilmről találsz ilyen fanworköket :) (vagyis kitalált szereplők, ilyesmik)
2009. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi meg nézem :)
2009. júl. 29. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!