Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik sorozatfinálé...

Nektek melyik sorozatfinálé tetszett jobban? Született Feleségek vagy Dr. House?

Figyelt kérdés

Mind a kettő nagyon komoly sorozat volt és életem jelentős 5-6 évét végigkísérte, de nekem a Dr. House fináléja jobban tetszett és sokkal mélyebb nyomot hagyott bennem.


pls kort és nemet is


16/f


Köszönöm, üdv


2012. aug. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr.House. Felejthetetlen.:)

15/L

2012. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha :D És amúgy te továbbgondoltad a Dr. House történet cselekményét, hogy agyban megalkottad hogy House és Wilson mit fognak hátralévő életüket leélni? Hogyan hal meg Wilson és mit csinál House utána? És hogyan hal meg House? Én eljátszadoztam a gondolattal :D


Üdv

2012. aug. 29. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem a legtöbben ezt teszik.:D ezért szeretem az ilyesfajta sorozat endingeket, mert az embernek lehetősége nyílik használni a fantáziáját...:D
2012. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. A LOST-sorozat vége is nagyon király volt, napokig a hatása alatt voltam :D


Az én képzeletemben House és Wilson az utolsó 5 hónapban minden percet együtt töltenek és "bakancslista-szerűen" Wilson kiélvezi élete utolsó 5 hónapját :D House karjai közt hal meg, aztán House még jópár évig él és kvantumfizikával foglalkozik (korábbi részekből megtudhattuk h érdekli őt). :D


Te hogy képzeled el?


Üdv

2012. aug. 29. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szinte ugyan ez volt nálam is a végkifejlet.:D A hátralevő idejét boldogan töltötte, megtette azokat a dolgokat, amiket eddig nem tett meg, és mikor eljött az idő House végig mellette állt és fogta a kezét, de egy könnycseppet sem hullajtott, csak akkor amikor Wilson már végleg lehunyta a szemét. House sose talált még egy olyan embert akit ennyire szeretett volna, sok évig teljesen elfordult mindenkitől és felhagyott még a vicces "House"-sal is. De míg él mindig szomorú, mikor Wilsonra gondol. Valahogy így.:D
2012. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D


Nos köszönöm h megosztottad velem, Üdv

2012. aug. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!