Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már rengeteg tinifilmet...

Már rengeteg tinifilmet láttam, és nem találok jókat. Van valami tényleg jó?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy kedves tinilány, akinek van ideje, és válaszolna, akkor nagyon örülnék... :)

Az a lényeg, hogy 15 éves lány vagyok, és nem találok olyan romantikus filmet, ami tinédzserekről szól!


Valami olyat szeretnék, amiben van egy fiú és egy lány, a végén meg összejönnek azt kész. :)

Csak ennyi kikötésem van:

-Lehetőleg Happy End legyen

-Ne zűrös kölykökről szóljon, ne legyen egy bűnöző a srác...

-Ne nagyon legyen szerelmi háromszög, vagy ha van, akkor egyértelmű legyen, hogy kivel fog összejönni, és a másikkal ne is nagyon legyen kapcsolata. :)

-Ne legyen fantasy, akció, scifi, stb... Hanem csak egyszerű romantikus vígjáték, vagy dráma!


Ennyi lenne, nagyon jó lenne, ha tudnátok ilyet mondani. :) Nekem mindegy a film IDEJE. tőlem még az 50-es évekből való filmet is linkelhettek. :) Illetve még az sem kell, hogy legyen magyarul! Angolul, németül is megértem. De ha orosz, még akkor is megnézném :D Lehet dorama is. Pár kikötéstől is elrugaszkodhattok (csak a zűrös dologtól nem, meg nem szeretem az ilyen filmek végén a halált)


Ezeket (is) láttam:

Los Angeles-i tündérmese, Amerikai hófehérke, és minden más "hercegnőset"...

Twilight (nem szeretem), 3 méterrel a felhők fölött (ez sem tetszett), Házibuli 1-2 (egész jó), Változó szerelem (Ez szerintem nagyon aranyos volt!), Holdember (A feléig jó, de onnantól...), A csaj nem jár egyedül, Pompomsrácok, Amerikai piték, Szexmentes övezet, Cool/euro túra, Szextúra (ezeket a 'szexi filmeket' sosem csíptem), Dögölj meg John Tucker, Bajos csajok, Tökös csaj (ezekben számomra nem volt elég szerelem), Sztárkivetett, Micsoda srác ez a lány, Hét perc a mennyországban, Ottalvós buli, A macskám a családom és a fiúk, Már megint egy dilis amcsi film, Szerelmi leckék hitetleneknek, Nulladik óra, Ellógtam a Ferrarival, Lelkes testcsere, Nem férek a bőrödbe, Utolsó dal, 10 dolog amit utálok benned, Csáó Lizzie, Vadócka, Keith, Séta a múltba, Megint 17, A klikk, Könnyű nőcske, Álom.net, Kihevered haver, Hajrá csajok, Párosban Párizsban, A tökéletes pasi, Csajok foci buli (Not Bad!), Dalok ismerkedéshez, Lázongó ifjúság, Hirtelen 30, Rád vagyok kattanva, Miről álmodik a lány, stb...

És ez csak tényleg kis része. Disney filmeket direkt nem írtam, meg azokat, amik már nem iskolásokról szólnak. :)


Amúgy a régebbieket mindig is jobban kedveltem, az újak valahogy nem elég romantikusak.

Bocsi, hogy hosszú lett, és nem hiszem, hogy valaki tényleg elolvassa és úgy válaszol, de azért előre is köszi a válaszokat! :D

15/l



2012. aug. 29. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Oh, amúgy egyestés doramát nem láttam sokat, csak a 'Kimi ni todoke'-t, de az jó volt. :) +Még valamit, de abban meghalt a fiú a végén, s ezért nem tetszett.
2012. aug. 29. 19:38
 2/6 AncsA(6)3 ***** válasza:
56%

nem olvastam el az összes filmet amit felsoroltál, de írok párat ami szerinte elég jó, bár nme nagyon szeretem ezt a műfajt:

-Bűbáj [link]

- Én és a hercegem [link]

- Két hét múlva örökké [link]

- Sakáltanya [link]

- Szuper felsőtagozat [link]

- Szeress, ha mersz [link] ( Ez egy kicsit művészibb film, de nagyon jó)

- Vak-randi [link]


17/L

2012. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Olsen ikrek filmjeihez nem tudom mit szólsz, bár írtad, hogy láttad a párosban párisbant. De amik fent vannak a neten (és elindulnak):

Ne szólj szánk! (Egy szót se)

A kihívás

Bújj, bújj szőke! (New York-i bújócska)

+ más filmek:

Hillary Duffal a Beauty and the Briefcase (bár abba van egy kis kavarás)

Kelllékfeleség ( nem tinifilm, de nekem nagyon tetszett!)


Most ennyi jut eszembe, gondoltam ezek tetszenének, mert hasonló az ízlésünk! :)

2012. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19:57

Köszi, de egyik sem tetszik. :)

Talán jobb lett volna elolvasni, amit írtam. :D Tudtommal ezek közül egyik sem tinikről szól. A 'Szuper felsőtagozat'-on kívül pedig már mindet láttam.


21:15

Köszi szépen! :) Sajnos ismerem/láttam őket, kivéve a 'Kihívást'. Azt majd megnézem, köszi :)

A másik kettőt már láttam, ismerek én egyszerű romantikus filmeket is, amik nem tinikről szólnak, de most direkt ilyeneket kerestem!

2012. aug. 30. 19:22
 5/6 anonim válasza:
Véletlenül nem a Koizorára gondolsz (a film, amelyikre mondtad, hogy nem tetszett, mert meghalt a végén a fiú)?
2013. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Haha, nem, arra nem is gondoltam, pedig már láttam... :)

Most a 'Keith'-re céloztam (nem dorama).

2013. ápr. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!