Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen a Ted c. film, amit...

Milyen a Ted c. film, amit most játszanak a mozikban?

Figyelt kérdés

mint tudjuk a family guy alkotója ez a film, viszont én nem vagyok egy nagy family guy kedvelő ember, csak ritkán tudok rajta nevetni.. számít ez ennél a filmnél? (jobban bejön az így jártam anyátokkal..fajta poénkodás)

Meg hát ez a beszélő maci :/...

Véleményeket kérnék

Köszi!


2012. aug. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejött bár én a Family guyt is imádóm hát elég beteg poénok vannak benne de nem annyi mint a Family guyban szóval azért története is van.
2012. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Trágár. :)))
2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a Ted kételkedve áltam neki mert sokan lehúzták ilyen trágár olyan és nem akartam még egy ilyen Jay és Néma bob szerü filmet megnézni de bevállaltam ás szerintem eddig az év vígjátéka (picit trágár de nem a káromkodás 24/7 hanem jól eltalált poénok sokasága én pl szakadtam rajta:D) és szerintem alaptalanul van lehúzva port.hu-n .
2012. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Egy nagy sz@r. Olyan poénokkal, amit az amcsik értenek, tele van káromkodással. De hát van, akinek az vicces, szóval ilyen 0 humorérzékű egyedek találják viccesnek.
2012. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó mert az Angol humor jobb nem?? South park egyik leghíresebb sorozat és mégis tele van trágár szavakkal.
2012. aug. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Az legalább vicces, ez a film egy nagy sz@r.
2012. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát én a South Park-ot se mondanám műsornak...

Azért köszi a válaszokat, még1szer :)

2012. aug. 30. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
angol humor valami borzalmas. Az hogy neked nem tetszik a South park 1 dolog ettől függetlenül rohadt híres és nagyon sok embernek tetszik (főleg férfiaknak :D)
2012. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező de ha nem szereted a South Parkot ,Family guyt és a betegebb amerikai humort akkor szerintem ne nézd meg 1-2 poén neked is tetszene de viszont a film nem biztos.
2012. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, IGEN lány vagyok :)
2012. aug. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!