Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lol című filmnek (amiben...

A Lol című filmnek (amiben Miley Cyrus van) mi a lényege?

Figyelt kérdés
Megnéztem, de annyira nem értem hogy mi a film lényege...

2012. aug. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme nincs.És nem vagyok Miley utáló meg semmi,de az a film semmiről sem szól.
2012. aug. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mert nem az eredetit láttad...

Az amerikai (csak időpocsékolás és Miley-t egyáltalán nem lehet komolyan venni.) :


Alig kezdődik el az iskolaév, Lolát otthagyja Chad, de hamarosan kiderül, hogy a lány legjobb barátja, a zenésznek készülő Kyle viszont gyengéd érzelmeket táplál iránta. Csakhogy a srácra a bombázó Ashley is szemet vetett. A Facebook, Youtube, Twitter és iTunes korában is ugyanazokkal a problémákkal kell szembenézniük a tinédzsereknek: túlélni a szakítást és valahogy kijönni néha elviselhetetlen szüleikkel.



Francia: Lola egy életrevaló kamaszlány, aki éli a fiatalok bohém, kacifántos, zűrzavaros, sokszor nehézségekkel teli életét. A lány az édesanyjával, Anne-nel él, mert a szülei elváltak, ezért néha ki is játssza őket egymás ellen. Lol és barátai most ismerkednek az ellenkező nemmel, szerelmek, kapcsolatok, barátságok, csalódások, házibulik, félreértések jönnek-mennek életükben. A lány nagy szerelme, előző barátjának Arhurnak a legjobb haverja, Maël. A fiút hol imádja, hol egy félreértés miatt bosszút forral ellene. Egyszer Anne megtalálja lánya naplóját és teljesen ledöbben azon, amiket olvas. Bár ő is ugyanazokat a dolgokat teszi felnőttként, amit a kamasz lánya...


Persze, ez csak a primitív portos szöveg...

2012. aug. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs semmi értelme filmnek azért kérdeztem, mert igazából, történik benne gy két dolog, de egyébként nem tudtam rájönni miért történik meg hogy mi benne az értelem.. :/

Köszi a válaszokat :)

2012. aug. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!