Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a The Walt...

Mi a véleményed a The Walt Disney Company által készített egész estés mesékről?

Figyelt kérdés

Nem a Disney Chanel által készítettekre vagyok kíváncsi...


Például az enyém ez, de nagyon szeretném tudni a tiéteket is:


Én speciel nem nagyon szeretem a Disney meséket (bár az Oroszlánkirály régi kedvencem), de a rajzstílusukat annál inkább! Szépek, kidolgozottak és ha rátalálok 1-1 oldalra ahol nézhetek "nyers, eredeti vázlatrajzokat" akkor ott jó sokat elidőzök, ha kedvem van még rajzolok is...



2012. aug. 30. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlánkirály nálam is nagy kedvenc, de sok Disney mese kazi sorakozik a polcon, mikor elkap a "nosztalgia" sorba nézem őket :)

20/L

2012. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretem őket,leginkább a rajzlásuk miatt,(nagyon szeretek rajzolni)de van amelyiknek tetszik a történetük is.

Meg nem utolsó sorban szeretek nosztalgiázni! :))

15/F

2012. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ha valamiért megnézek eaz nekem is a egy-egy ilyen filmet, az nekem is inkább nosztalgia... Rajzolni nagyon szeretem őket, vannak is még 1-2 kisebb mappában összegyűjtve régebbi vázlatrajzok.
2012. aug. 30. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem pont azokat szoktam lerajzolni,mindössze ellesek pár hasznos technikát :)
2012. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Walt Disney egy zseni! Semmi kétség, egyike az igazán "nagy" embereknek, akik adtak ennek a világnak. Akik értéket teremtettek.


Elsősorban a meséi miatt szeretjük, kétségtelen, de én most az egész életművét akartam "megdicsérni". Olvastam az életéről idén egy könyvet, nagyszerű embert volt. Nem is lehetett másmilyen :)

2012. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Igen ebben egyetértek veled, tényleg nagy ember volt, bár kicsit fasiszta és érdekes pár rajzfilmjének a felfogása.


Viszont az igaz, hogy gyönyörű meséket adott a világnak! Hogy manapság miket csinál a Disney, az már nem hozzá tartozik.

2012. nov. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!