Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy melyik epizódjána...

Rat Poison kérdése:

A Family Guy melyik epizódjának bevágott jelenete ez? (Bővebb kifejtés lent. )

Figyelt kérdés

Igencsak elhalványultak már az emlékeim vele kapcsolatban, de nagyvonalakban arról szólt, hogy Briant egy 'Takarodj, kutya!' feliratplakát kíséretében "száműzték" társai az egyetemről, mire ő az épület előtt állva elkiáltotta magát (szavának köze volt a 'gyáva' fogalomhoz, hacsak nem az volt egy az egyben, már az első megtekintésem ideje alatt sem értettem kristálytisztán, mit is mond).

Tudom, ebben a formában elég vérszegény infók ezek, mindenesetre reménykedem pár szakértő tag jelenlétében. Viszonylag régi részről van szó egyébként, tuti az első 4 évad valamelyikéből kell kikerülnie. Köszönöm előre az esetleges segítséget!



2012. aug. 30. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Na jó, tekintsétek tárgytalannak, ráleltem egy másik idézete nyomán :D
2012. aug. 30. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Második évad tutira, Meget elviszik egyetem látogatóba, de nem akarják felvenni, mert semmilyen szabadidő elfoglaltsága sincs ezért ír egy cikket a suli újságnak, de Peter tök gagyinak tartja ezért ír egy cikket arról, hogy vmi sztár meleg. Ami persze nem igaz.
2012. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azon belül 19. rész ('A vezércikk' címmel). Nagy nehezen ráakadtam, egyezik a leírásoddal. Azért hála neked.:D
2012. szept. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!