Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet az, hogy a Harry...

Hogy lehet az, hogy a Harry Potter harmadik részében Sirius Black egyik pillanatban még meg akarja ölni Harryt, a másikban meg, amikor Ron patkánya átváltozik emberré ( aki miatt meghaltak Harry szülei ), már nem akarja Harryt megölni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 13:56
 1/6 anonim válasza:
100%

te hülye vagy!miért akarná megölni harryt?csak védekezik hogy ne hogy már igazságtalanul őt ölje meg harry...ha a filmből logikázol,abból nem sok jó sülhet ki

na...sirius petert akarja megölni,mert elárulta harry szüleit voldemortnak.ezért elkapja ront(akinél van a patkány).harryék elmennek megmenteni ront,és azt hiszik higy sirius az a gyilkos,akiről az újságban írnak.harry azt hiszi hogy sirius árulta el a szüleit,ezért megakarja bosszulni a szülei halálát.aztán elmagyarázzák neki h peter árulta el a szüleit és végül összejön a család.ennyi.remélem mostmár érted

2012. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sirius sose akarta megölni Harryt, csak azt hitték hogy őt akarja megölni, pedig végig Peter Petigrew-ra pályázott, vagyis Ron patkányára.
2012. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

figyelj... a könyvből (vegyük azt) nem ad pontos célzást... Pl:

-Nem, Harry itt csak egy ember fog meghalni (Sirius mondta) Attól lehet hogy féregfarknak mondta...

2012. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Faint ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarja megölni Harry-t,csak Ron patkányát akarja.Nem figyeltél eléggé...
2012. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, megértettem. elég lesz már
2012. szept. 12. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyénként, nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy ezzel. Én is sokáig nem értettem ezt. Én is azt hittem, hogy Sirius Harry-t akarja megölni, aztán elmagyarázták, hogy Féregfarkról beszélt és közben Harry is azt hitte, hogy őt akarja megölni. Ez egy kicsit bonyolultnak tűnik, de ha már kibogoztad a szálakat utána már meg lehet érteni :D
2013. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!