Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Bosszúállók...

Nektek tetszett a Bosszúállók c. film?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvencem.

2012. aug. 31. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett, idén a legjobb film amit eddig láttam.
2012. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb és most legalább pár évig lesznek hasonlóak jön vasember 3 ,a thor 2, meg majd kb 2 év múlva a bosszúállók 2
2012. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az az avengers? tetszett nagyon :)
2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett, Stark hozta a formáját, de a többiek is jók lettek! Izgalmas volt, sok jó poénnal :)
2012. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban mint a külön filmek.
2012. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett.:) Bár nálam még mindig a Transformers a nyerő.:D
2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Imádom, nem tudok betelni vele. Sokan mondják, hogy jó volt, de csak moziban az igazi, és egyszeri nézésre alkalmas, de szerintem ez egyáltalán nem igaz, amióta megjelent konkrétan négyszer néztem meg. Nem vagyok ám őrült, de mindig elűzi az unalmamat :) És igen, a második részig el leszünk látva hasonló jókkal, mint ahogy említették előttem is, Vasember 3 (nem győzöm kivárni!), Thor 2 és Amerika kapitány 2... Szép kis időszak lesz ez :D
2012. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó film nekem tetszett bár nem éri el a Star Wars szintjét nálam, de ez legalább jó film mert mostanában abból sajna kevés volt.
2012. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!