Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem olyan filmeket...

Tudnátok nekem olyan filmeket mondani, amitől tuti parázni fogok? :D Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom hogy sokan feltettek már hasonló kérdéseket, de eddig még nem találtam a válaszokban olyan filmeket, amiktől tényleg megijedtem volna. Mert ha megnézek egy filmet akkor tudom: Ez a valóságban úgy sem történne meg! :D

De attól valamiért megijedek ha fényes nappal kiugrik a pirítós a kenyérpirítóból...

Szóval, van olyan (lehetőleg igaz történet alapján készült) horrorfilm, amitől majd levegőt venni is félek? :D

Előre is köszi a válaszokat! ☺



2012. aug. 31. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körül az ázsiai horrorfilmek háza táján (koreai, japán, stb). Általában az amerikaiak is ázsiai horrorfilmeket koppintják, így az ő verziójuk nem is lesz olyan félelmetes mint az eredeti.

Egy filmet tudok javasolni: Fóbia. Van két része is, de nincs leszinkronizálva, csak magyar felirat van hozzá. Azt hiszem mindkettő 5-5 kis történetecskéből áll (20-20 percesek kb). Vannak közte elég fosatósak is. De pl. a második rész utolsó történetét nagyon jól megcsinálták, eléggé vicces volt, de közben félelmetes is.

2012. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Előzővel egyetértek,az ázsiai horror a legjobb,de a kérdezőnek biztos nem fognak ezek megfelelni,mert azok tulajdonképp nem valóságosak(pedig épp azért félelmetesek szerintem,na mindegy...)

Eden Lake-gyilkos kilátások-ez mondjuk thriller,de valóságos.

2012. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
The Blair Witch Project
2012. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó-Nem akarlak megsérteni,de a Blair witch project(Ideglelés)minden,csak nem parás.Semmi nem történik benne.Mint film azért nézhető,nekem például nagyon tetszett a helyszín,de semmi komoly nincs benne.
2012. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha parázni akarsz ésidézem ezt írtad De attól valamiért megijedek ha fényes nappal kiugrik a pirítós a kenyérpirítóból... Erre csak egy választ adhatok nézd meg a paranormal activityt szellemes és ha hajnalban és egyedül nézem viharban akkor be fogsz pisálni meg még ott van az átok
2012. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. nov. 4. 11:18
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nagyon hasznos volta válaszod köszi!

Utolsó, megfogadom. :D

2012. nov. 4. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Még jöhetnek,kedves kérdező?


Mert ezektől biztosan parázni fogsz:


Pyega:The haunted house project

Haunted changi

Paranormal activity 2:Tokyo night

POV:A cursed film(egy elátkozott film lenne magyar fordításban)

2012. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát hogyne jöhetnének. :D

Köszönöm a tippeket! :))

2012. nov. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!