Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem van olyan érzésem,...

Csak nekem van olyan érzésem, hogy a Jóban rosszbanban az fog kiderülni, hogy Roland nem is Richárd, hanem Konrád fia?

Figyelt kérdés
Mert volt róla szó hogy Zsuzsa együtt volt Konráddal, és csak utána jött össze Richárddal.

2012. aug. 31. 21:23
 1/4 anonim válasza:
várjunk csak,én hülye,erre nem is gondoltam,lehet hiszen jó csavasr lenne a sorozatban,tényleg.de én ilyet is hallottam,hogy kondrád megváltozik,és új életet kezd
2012. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De lehet hogy Konrád Zsuzsával akar új életet kezdeni, csak Roland elzavarja őket mert hazudtak neki hogy Richárd az apja.
2012. szept. 1. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
én is erre gondoltam h konrád lesz az apja rolandnak de mostmár annyira nem :)
2012. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is gondoltam rá, mivel konrád és richárd ikre a filmben, ezért ugyanazokat a géneket örökli roland, szóval richárd nem tudhatja, hogy az ő gyereke vagy sem.
2012. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!