Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a 70-es 80-as...

Mi a címe annak a 70-es 80-as években játszódó vilmnek, amelyben egy gimis srác iszonyatjól megtanul motorozni, mert a szőke csaj, akibe szerelmes, a motorosokra bukik?

Figyelt kérdés
És lekörözi a suli összes motorosát, belezúg a csaj, és a srác sosem veszi le a sisakját

2012. aug. 31. 21:58
 1/5 Zahire válasza:
Nem japán film ?
2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem japán, amerikai. de ez érdekes kérdés, mert a japán csajok mikor voltak szőkék a 70-es években???? ráadásul japánban a középiskola nem gimnázium, mivel más az oktatási rendszer....
2012. szept. 1. 14:41
 3/5 Zahire válasza:
A kérdésedből nem derült ki, hogy milyen nemzetiségű csajba zúg bele a srác, japán fickó éppen ami csajba is beleszerethet.Na lényeg, hogy ez nem az a film amire gondoltam.
2012. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hu ezt a filmet én is láttam annó a tv-be, de a címére én se emlékszem :/ viszont ha rájössz, vagy jöttél, akkor lécci írd le, mert én is megnézném újra :)
2013. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cimbora2 válasza:

Pomádé 2 avagy Grease 2

:)

2014. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!