Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a leghiresebb szinész,...

Ki a leghiresebb szinész, szinésznő?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés! De sztem ha azt mondod valakinek, hogy Brad Pitt, rögtön tudja ki az... (bár manapság már ez van pl. rob pattinson-nal is) A színésznő nehezebb dió! Nem 'tom... Talán Julia Roberts?
2009. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi számít ma hírnévnek?

Melyikük Hollywood legnagyobb k....ja,k....apécére,kinek van több botránya vagy melyikük a legtehetségesebb?

2009. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hmm jó kérdés...én a tehetsegre gondoltam, kit szeretnek a legtöbben...
2009. júl. 28. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Jack Nicholson, Nicolas Cage? Ők elégjók.

Hugh Jackman talán..

Brad Pitt.

Nőknél akik oylan hogy mindenki tudja ki, az pl Julia Roberts, de pl ennyi erővel Jennifer Lopez meg Paris hilton, mert őket is mindenki ismeri: //

Tehetség szempontjából szerintem Jennifer Connelly, Scarlett Johanson talán.

2009. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tony Hopkins mert nem sok zürt kavar mégis hires és emlékezni fogunk rá még sokáig.Ő inkább a filmjeivel nyeri meg az embereket és itt ne a szörnyes filmre gondoljatok nézzétek meg a drámáit ahogyan gyöngédséggel árassza el a nőket!
2009. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kihagytátok Sandra Bullockot? ha odamész valakihez biztosan tudja ki ő, ráadásul nagyon szép és tehetséges színésznő!

de Jennifer Aniston, Catherine Zeta-Jones, Julia Roberts, Diane Keaton, Keira KNightley és Emma Watson is elég jók.

Színészek közül aki szerintem nagyot alkotott: Johnny DEpp, Brad Pitt, Keanu Reeves, Jack Nicholson, Nicolas Cage, Alan Rickman, Orlando Bloom és Matthew McConaughey

2009. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat
2009. okt. 5. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek, de azt is szem előtt kell tartani, hogy lehet, hogy ha egy 20 évest megkérdezel, az tudni fogja, hogy ki az a Robert Pattinson, de az idősebb generáció nem valószínű.

Ezért nem helytálló szerintem Robert Pattinson, Paris Hilton stb.

De Julia Roberts, Brad Pitt, Nicolas Cage teljesen rendben van:)

A leghíresebb pedig nem egyenlő a legtehetségesebbel, de ez már egy másik kérdés.

2010. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!