Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hetedik, Amerikai szépség,...

Hetedik, Amerikai szépség, Gépész. Vélemények a filmekről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hetedik: Szerintem önmagában egy átlagos film lenne, viszont a film végi fordulat nagyon feldobja az egészet.


A gépész: Nagyon kedvelem ezt a filmet, viszonylag egyedinek is mondanám. Érdemes megnézni!


Amerikai szépség: Az egyik kedvenc filmem! Mondjuk szerintem csak akkor tudja igazán értékelni az ember, ha egy kicsit a látottak mögé lát, és megérti a film által közvetített üzenetet, kritikát, mondanivalót.

2012. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor először (talán 16 évesen) láttam az Amerikai szépséget, akkor az volt a véleményem: mi ez a sz@r?! Annyi idősen minden, amit értettem a filmből a szex volt, hogy egy 40-es nem túl vonzó férfi csak arra vágyik, hogy egy 16 éves ribit megkeféljen és kész pont. Akkor eléggé leírtam az egész alkotást.

Most 20 évesen mikor még egyszer megnéztem, teljesen másképp láttam mindent. Nem állítom, hogy kedvenc filmem, mert egyáltalán nem az. De az biztos, hogy kell némi szellemi érettség, hogy az ember értékelni tudja az igazi mondanivalóját. Ez is olyan film, mint a Holt költők társasága: valakinek vagy nagyon tetszik vagy nagyon nem. Egyébként a HKT-vel és pont úgy voltam az elején, mint az Amerikai szépséggel: nem értettem egészen mit miért csinálnak, így nem is tetszett. Ő viszont már tényleg egyike a kedvenc filmjeimnek.


Az Amerikai szépségről tehát annyit, hogy nagyon jó alkotás, de csak akkor, ha egyrészről szellemileg is érett vagy a dolgok mögé látni, másrészt pedig kizárod a szexualitást, mert nekem ezzel volt a legnagyobb bajom. Hogy egy átlag embernek csak a szex az, ami lejön a filmből és kevés az olyan jelenet/ párbeszéd, ami igazán a film lényegét jelenti.

2012. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MIndhárom film személyes kedvencem :)
2012. szept. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!