Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen vicces, új filmeket...

Milyen vicces, új filmeket ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Itthon unatkozom most pár napig és szeretnék letölteni pár filmet, olyanokat, amik viccesek, pl romantikus vígjáték vagy sima vígjáték. Ha lehet, akkor újak legyenek, amik most vagy nemrég voltak moziban. 18 éves lány vagyok és nem tudom melyikek jók és valók nekem, köszi előre is a segítséget :) (a Harry Potter 6-ot láttam moziban, azt ne írjátok :D)
2009. júl. 28. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a "Másnaposok" c. film most megy a moziban. Vígjáték, szerintem tök jó, nem az a gagyí romantikus fajtából. :)

Szintén most megy a Brüno, amit nem láttam, de állítólag jó, bár elég vulgáris. :) Olvasd el a tartalmat, mielőtt beülsz a moziba. :D

Amit még láttam az a Jégkorszak 3, tudom, 18 vagy, de ha szeretted az előző részeket akkkor tetszeni fog, szerintem nagyon jól sikerült. :)

2009. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* akkor
2009. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!